O firmie

 1 2 3 4

salon1

Nasza Firma istnieje od 1994 roku. Od wielu lat prowadzimy największy w naszym mieście i jeden z największych w kraju – specjalistyczny salon zajmujący się sprzedażą, montażem, projektowaniem i instalacją urządzeń z zakresu kina domowego, stereo, Inteligentnych Budynków (multiroom) i nagłaśniania pomieszczeń komercyjnych – biur i sal konferencyjnych, kawiarni, restauracji oraz stereo w zakresie popularnym, jak i wysokiej klasy (high-end).  Nasza nowa siedziba mieści się na ulicy Sikorskiego 120  w Częstochowie.

salon2Nasz salon posiada bogatą ekspozycję markowych urządzeń, które na życzenie można sprawdzić w specjalnie przygotowanym studio odsłuchowym.
Studio  wyposażone jest w ekran, projektor, dwa systemy kina domowego oraz stereo w dowolnej konfiguracji, złożone z elektroniki i kolumn, które mamy w sklepie lub sprowadzonych na życzenie Klienta. Oczywiście, Klienci w celu prawidłowego doboru komponentów mogą przynieść własne urządzenia a my pomożemy w doborze kolumn, kabli czy innych akcesoriów. Praktykujemy też wypożyczenia sprzętu do siebie lub organizujemy domowe pokazy, które pomagają dokonać prawidłowych wyborów w zastanym środowisku akustycznym. Na życzenie odwiedzamy Klientów, aby doradzić im na miejscu pasujące do ich potrzeb, wielkości pomieszczenia i aranżacji wnętrza.

salon3Idea autoryzowanego dealera polega na tym, że firmy dystrybucyjne, które importują sprzęt oddają sprzedaż  wyrobów w ręce lokalnych specjalistów. Oni obejmują swoim zasięgiem obszar, który pozwala na ścisłą współpracę z Klientami, komplementarnej usłudze w zakresie doradztwa, sprzedaży oraz procesu instalacji i obsługi posprzedażnej.
Cieszy nas fakt, że do sklepu zaczynają przychodzić dzieci naszych Klientów, teraz już dorosłe…
Nie ma większego komplementu…

Autoryzowany Dealer
Delta-Częstochowa-Kimber-Kable-APS-2015-150x120
Delta-Częstochowa-EIC-APS-2015-150x120
Delta-Częstochowa-Straight-Wire-APS-2015-150x120
Delta-Częstochowa-Onkyo-APS-2015-150x120
Delta-Częstochowa-Klipsch-APS-2015-150x120
Delta-Częstochowa-Tannoy-APS-2015-150x120
Logo_-_Harman_Autoryzowany_Dealer_-_AKG_www
Logo_-_Harman_Autoryzowany_Dealer_-_Harman_Kardon_www
Logo_-_Harman_Autoryzowany_Dealer_-_Infinity_www
Logo_-_Harman_Autoryzowany_Dealer_-_JBL_www
MARANTZ_AUTHORIZED_DEALER_2015
phono-endEN2011-04-18
1