Gramofony

 

 

Polecane gramofony:

Gramofony firmy Gold Note

gold note

MEDITERRANEO

mediter

 

GIGLIO

Giglio

PIANOSA

 

Giglio

VALORE ACRYLIC

 

valore acrylic

VALORE LITE

valore lite

Gramofony włoskiej firmy  GOLD NOTE łączą w sobie piękno i innowacje techniczne. Charakteryzują się nietypowym kształtem, który nie tylko wpływa na jakość dźwięku, lecz również przypomina o „oddaniu firmy naturalnej elegancji i pięknu morskich fal”.

 

 

Jesteśmy przedstawicielem firmy Pro-Ject.

 

 

 

W naszej ofercie posiadamy gramofony wielu  firm min.:  Rega, Acoustic Signature, Gold Note, Linn.

 

LINN Gramofon SONDEK LP 12

Legenda. Produkt, dla którego Ivor Tiefenbrun zbudował firmę Linn.
Dla melomanów i fachowców absolutny wzorzec jakości i brzmienia analogowego.

Obiekt marzeń wielbicieli płyt winylowych i wzorzec dla linnowskich odtwarzaczy cyfrowych. Gramofon produkowany niemal bez zmian od 1972 roku.

 

Gramofon REGA P3 

Nowy gramofon to kontynuacja produkowanego od 35 lat, najbardziej utytułowanego ze wszystkich produktów Regi, gramofonu Planar 3. Znamienite jest to, że historia zatoczyła koło i nowe modele znów nazywają się Planar 3. Każdy nowy model podnosił poprzeczkę coraz wyżej, za każdym razem oferując jeszcze więcej. Po raz pierwszy jednak wprowadzono tak wiele zmian, że praktycznie powstała nowa konstrukcja.

Wystarczy powiedzieć, że ze starego gramofonu przeniesiono zaledwie… dwa elementy.

O firmie PRO-JECT:

Pro-Ject Audio Systems jest firmą austriacką, założoną w Wiedniu w roku 1990. Gramofony oraz akcesoria Pro-Ject oferują najlepszą jakość dźwięku w każdym poziomie cenowym.

Nie tylko stosunek jakości do ceny, ale długoterminowa gwarancja niezawodności wraz z łatwą obsługą to są podstawowe walory, cenione po całym świecie.

O firmie Acoustic Signature:

Nemiecka firma Acoustic Signature, producent gramofonów klasy high-end, opiera swoją produkcję na zaawansowanej technologii, która łączy się z najwyższą precyzją wykonania.

Każdy model gramofonu wytwarzany jest w macierzystej fabryce. Wszystkie gramofony wyposażone są w samosmarujące się łożysko z    materiału o nazwie „Tidorfolon”, na które producent udziela 10- letniej gwarancji. Kulki łożyska wykonane są z węglika wolframu, materiału o najwyższej twardości spośród stopów metali, natomiast gniazdo wykonano ze stopu stali z dodatkiem wanadu i tytanu.

Szczegółowe informację na naszej stronie:

www.delta-audio.pl/sklep