OPPO UDP-205 wraz z Google ChromeCast Audio

Zestaw OPPO UDP-205 z Chromecast Audio

Spotify, Tidal i TuneIn z wykorzystaniem UDP-205
Muzyka w jakości płyty CD z wyjściem bit-perfect
Dostęp do ponad 40 milionów utworów , 100 000 stacji radiowych i 4 milionów podcastów
Wykorzystanie układu ES9038PRO do przetwarzania dźwięku
Wygodna obsługa telefonem lub tabletem

Zestaw UDP – 205 z Chromecast Audio – bezprzewodowe Hi-FI

Czym jest Chromecast Audio?

Google Chromecast Audio to niewielkie urządzenie, które pozwoli rozszerzyć możliwości UDP-205 o słuchanie muzyki z Internetu dzięki serwisom takim jak Spotify, Tidal czy TuneIn Radio. Jest ono zdolne przekazywać sygnał 24 bit / 96 kHz w postaci strumienia bitów, a więc całkowicie bezstratnie, który następnie zostanie zdekodowany za pomocą audiofilskiego układu DAC ESS Sabre ES9038PRO już w UDP-205! To świetne połączenie łączące wygodę i ogromną ilość serwisów muzycznych wraz z referencyjnym przetwarzaniem dźwięku obecnym w wieloformatowym odtwarzaczu OPPO.

Dlaczego takie połączenie?

Chromecast Audio to urządzenie zdolne przekazać sygnął bit-perfect za pomocą złącza optycznego wprost do serca UDP-205, dzięki czemu dekodowanie dźwięku odbywa się dopiero na pokładzie urządzenia OPPO. Unikamy w ten sposób jakichkolwiek problemów z brakiem dopasowania sygnału u źródła i u wejścia, a także mamy pewność, że po drodze „nic nie tracimy”. Producent Chromecast Audio, firma Google, bardzo dynamicznie rozwija ekosystem swojego urządzenia, dlatego jest ono wspierane już przez ponad 100 aplikacji do strumieniowania, takich jak Spotify, Tidal, TuneIn, Pandora, Deezer, Google Play Music i dziesiątki innych. Również obsługa należy do wyjątkowo przyjemnych – wystarczy na telefonie uruchomić utwór z kompatybilnego serwisu, dotknąć ikony „Cast” i wybrać odpowiednie urządzenie. To wszystko, Twoja muzyka w ciągu krótkiej chwili rozbrzmiewa z zestawu głośnikowego podłączonego do UDP-205!

Zalety w porównaniu do przesyłania przez Bluetooth / Apple AirDrop:

Cecha Wi-Fi Bluetooth Opis
Najwyższa jakość dźwięku + - Chromecast Audio korzysta z technologii Wi-Fi do przesyłania plików audio w wysokiej rozdzielczości wprost do urządzenia docelowego. Możliwe jest nawet odtwarzanie plików 24-bit / 96 kHz. W przypadku połączenia Bluetooth, sygnał jest kompresowany i ograniczony do niskiej rozdzielczości.
Słuchanie bez przerw + - Dzięki strumieniowaniu Wi-Fi, Twoja muzyka gra bez żadnych przerw, nawet kiedy odbierzesz telefon lub zechcesz obejrzeć film na ekranie swojego urządzenia mobilnego. Przy korzystaniu z Bluetooth, usłyszysz wszystkie niechciane powiadomienia i dzwonki w głośnikach.
Kontroluj muzykę z dowolnego miejsca w domu + - Chromecast Audio korzysta z połączenia Wi-Fi, co oznacza, ze możesz je kontrolować wszędzie tam, gdzie masz zasięg sieci Wi-Fi w domu. W przypadku Bluetooth zasięg jest bardzo ograniczony, a niemal każda przeszkoda może spowodować zrywanie sygnału.
Nie zużywa baterii w telefonie + - Korzystanie ze strumieniowania po Wi-Fi nadaje tylko odpowiednie instrukcje do urządzenia. Ustal playlistę, zacznij ją odtwarzać i zapomnij o jakimkolwiek zużyciu baterii. Możesz nawet wyłączyć telefon, a Twoja muzyka będzie grała aż do końca ustalonej listy odtwarzania! W przypadku Bluetooth, niezbędne jest ciągłe połączenie obu urządzeń – stan baterii wręcz topnieje w oczach.

Czas trwania promocji

Promocja trwa od 15.08.2017r. do końca września lub do wyczerpania zapasów

Gdzie kupić?

Autoryzowany dealer DELTA – AUDIO

Jak korzystać?

Zobaczcie proces połączenia i konfiguracji urządzeń na poniższym filmie: