Oehlbach Powersocket 905 Listwa zasilająca

549,00 zł
Brutto

POWERSOCKET 905 to doskonale wykonana listwa zasilająca, która zaspokoi nawet najbardziej restrykcyjne wymagania w aspekcie zasilania systemów audio-video. Moduł wyposażony jest w 8 indywidualnych gniazd sterowanych przez włącznik główny. Listwa wyposażona jest dodatkowo w dwa gniazda USB umożliwiające zasilanie urządzeń multimedialnych jak odtwarzacze MP3, tablety itd. Gniazda USB są włączane również za pośrednictwem głównego przełącznika. Wewnętrzne przewody wykonane z miedzi beztlenowej o powierzchni przekroju 2,1 mm2 zapewniają stabilne zasilanie w każdych warunkach również w przypadku urządzeń o bardzo wysokim poborze prądu. 


Opis ze strony www.oehlbach.pl
Cechy charakterystyczne

- styki pozłacane złotem 24-karatowymKup Powersocket 905 na www.oehlbach.pl
- przewodniki wykonane z miedzi beztlenowej
- główny włącznik
- 8 gniazd zasilających
- wykończenie powierzchni na wysoki połysk
- dwa gniazda USB
- ochrona przepięciowa z sygnalizacją diodową LED
- produkt kategorii 3 gwiazdki
- dostępny w kolorze czarnym lub białym

Jesteśmy firmą, która posiada "stacjonarny" sklep wraz ze studiem odsłuchowym, gdzie można wypróbować i porównać każdy z oferowanych przez nas produktów.

Praktykujemy też wypożyczenia sprzętu lub organizujemy domowe pokazy, które pomagają dokonać prawidłowych wyborów w zastanym środowisku akustycznym. Na życzenie odwiedzamy Klientów, aby doradzić im na miejscu pasujące do ich potrzeb, wielkości pomieszczenia i aranżacji wnętrza.

Nasza wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem i praktyką pozwoli odpowiedzieć na Państwa pytania.

 

                              

Specyficzne kody