Synergistic Research FEQ Equalizer Częstotliwościowy

5 080,00 zł
Brutto

Synergistic Research Przetwornik Wysokich Częstotliwości i Equalizer Częstotliwościowy

Kolor
Ilość


Compare

EQ equalizer częstotliwościowy między innymi : aktywnie zwiększa możliwości systemu i poprawia akustykę, dodaje ciężaru i poprawia definiować niskie częstotliwości, wyraźnie poprawia przestrzeń i szlachetność reprodukcji wysokich częstotliwości a ponadto:

  • Poprawia namacalność średnicy
  • Znacząco powiększa ulokowanie sceny dźwiękowej
  • Poprawia korzyści płynące z zastosowania przetworników HTF w systemie i pokoju odsłuchowym
  • Działa jak podstawa wyciszająca Tranquility Base dla Waszego pokoju odsłuchowego
  • Sprzedaż prowadzona z bezwarunkową, trzydziestodniową gwarancją zwrotu pieniędzy

Technologia „ground plane”, zastosowana wcześniej w podstawach Tranquility Base i kondycjonerach liniowych PowerCell FEQ działa, jak PowerCell i Tranquility Base dla Waszego pokoju odsłuchowego!

Sygnały RFI i EMI generowane m.in. przez Wi-Fi, telefony komórkowe, oświetlenie LED i lampy fluorescencyjne, czy cokolwiek innego w domu, co posiada wyłącznik on-off, mogą negatywnie wpływać na dźwięk Waszego systemu. Prawdę mówiąc, negatywny wpływ zakłóceń RFI i EMI jest powodem, dla którego Wasz system brzmi lepiej późnym wieczorem, niż w środku dnia - po prostu nie ma tak dużo aktywnych urządzeń emitujących RFI i EMI, które zakłócają pracę sprzętu audio. Wprowadźcie do pokoju odsłuchowego aktywny equalizer FEQ – generator impulsowy ultra-niskich częstotliwości radiowych, który działa jak rozpraszacz niskich częstotliwości i przezwycięża otaczające Was pola RFI i EMI. Wystarczy podłączyć equalizer FEQ i jego dodatkową wtyczkę Ground-Plane do dwóch oddzielnych gniazdek w Waszym pokoju. Następnie, należy umieścić FEQ z tyłu, pomiędzy dwoma głównymi głośnikami, włączyć go i można cieszyć się natychmiastową, wyraźną poprawą dźwięku.

pict1 Syn Res Tech 8

Jednak prawdziwa magia zaczyna się dopiero, kiedy umieścicie aktywny equalizer FEQ wraz z pasywnymi Przetwornikami Wysokich Częstotliwości (HTF) w tym samym pomieszczeniu.   Wtedy wszystkie przetworniki HTF w Waszym pokoju odsłuchowym będą wzbudzane przez impulsy ultra-niskich częstotliwości generowane przez equalizer działający jako wzmacniacz dla przetworników.

Subiektywne korzyści działania urządzenia FEQ będą słyszalne, jako poszerzenie bazy odsłuchu, obniżenie poziomu szumów i zauważalna poprawa rozciągnięcia i kontroli niskich tonów.

Usłyszeć, znaczy uwierzyć. Zapewne wiele z powyższych twierdzeń, będzie brzmiało zbyt dobrze, aby były prawdziwe i pewnie będziecie zadawać sobie pytania typu: „Jak coś tak małego, jak przetwornik HFT może poprawić brzmienie w moim pokoju odsłuchowym”, albo „Jak mała, czarna skrzynka umieszczona pomiędzy głośnikami może poszerzyć scenę odsłuchową albo poprawić niskie tony?”. To w pełni zrozumiałe.

pict2 Syn Res Tech 9

Prawdę mówiąc każdy, kto nie słyszał wcześniej HFT, czy FEQ w swoim pokoju odsłuchowym, zadawałby takie właśnie pytania.

Dlatego urządzenia te są oferowane bez żadnego ryzyka, z trzydziestodniową gwarancją zwrotu pieniędzy – więc każdy, kto chce doświadczyć zdumiewającej i efektywnej kosztowo poprawy działania systemu, może je bez obaw wypróbować.

Synergistic Research jest 21-letnią firmą, która może poszczycić się długą historią wprowadzonych innowacji.

Była pionierem przemysłu przewodów zasilających dla komponentów high-end, wprowadzając na rynek AC Master Coupler w roku 1994; opracowała pierwsze na świecie aktywnie ekranowane przewody w 1998, a także pierwsze aktywne ogniwo elektromagnetyczne w 2008, które zostało wykorzystane w urządzeniach PowerCell i Tranquility Base – ale nic, co do tej pory zostało przez Synergistic Research wynalezione, nie może przygotować użytkowników na korzyści płynące z nowych technologii HFT i FEQ.

Stanowią one koronne osiągnięcia głównego projektanta Synergistic Research, Ted’a Denney’a, więc firma pragnie umożliwić wszystkim wypróbowanie tych urządzeń we własnych domach, zapewniając bezwarunkową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Jesteśmy firmą, która posiada "stacjonarny" sklep wraz ze studiem odsłuchowym, gdzie można wypróbować i porównać każdy z oferowanych przez nas produktów.

Praktykujemy też wypożyczenia sprzętu lub organizujemy domowe pokazy, które pomagają dokonać prawidłowych wyborów w zastanym środowisku akustycznym. Na życzenie odwiedzamy Klientów, aby doradzić im na miejscu pasujące do ich potrzeb, wielkości pomieszczenia i aranżacji wnętrza.

Nasza wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem i praktyką pozwoli odpowiedzieć na Państwa pytania.

 

                               

 Jesteśmy uczestnikiem Programu RZETELNA Firma  

                                                                                                                                                                                                              

Specyficzne kody

Nowy produkt

Zobacz także

Komentarze

Napisz swoją opinię

Synergistic Research FEQ Equalizer Częstotliwościowy

Synergistic Research Przetwornik Wysokich Częstotliwości i Equalizer Częstotliwościowy

Napisz swoją opinię