2019_Audiovector_Aut_Dealer

Delta Audio – autoryzowany dealer firmy AUDIOVECTOR.

Z przyjemnością informujemy, że jesteśmy autoryzowanym dealerem marki Audio Vector, która obchodzi 40 rocznicę istnienia.     Idea autoryzowanego dealera polega na tym, że firmy dystrybucyjne, które importują sprzęt oddają sprzedaż  wyrobów w ręce lokalnych specjalistów. Oni obejmują swoim zasięgiem obszar, który pozwala na ścisłą współpracę z Klientami, komplementarnej usłudze… czytaj więcej »

klipsch-logo

Klipsch + nowa dostawa

Właśnie dotarła do nas nowa dostawa kolumn Klipsch. Kolumny podłogowe Klipsch R-28F pozytywnie zaskakują. Grają żywo, dynamicznie z  mocnym basem i są w stanie obsłużyć naprawdę duży pokój. Doskonały stosunek jakości do ceny zobacz test

pcpw

Profesjonalne czyszczenie płyt winylowych.

Oferujemy usługę czyszczenia płyt winylowych. Warto zadbać o czystość płyt winylowych z Waszej kolekcji pamiętając, że zabrudzona płyta zniekształca odsłuch i pojawiają się podczas odsłuchu trzaski. Odsłuchiwanie zanieczyszczonych płyt może również być przyczyną uszkodzeń wkładki gramofonowej.  Żadne „domowe sposoby” nie gwarantują dokładnego usunięcia zanieczyszczeń znajdujących się głęboko w rowkach płyty… czytaj więcej »

orca

ORCA Acoustique Quality

W ubiegłym roku te kolumny na największych na świecie targach elektroniki i nowych technologii w Las Vegas CES wstrząsnęły i zaszokowały publiczność. Doskonała czeska firma Acoustique Quality zaprezentowała kolumny podstawkowe o niespotykanym, ekstrawaganckim i nowoczesnym designie. Kolumny mimo niewielkich rozmiarów oferują doskonały precyzyjny i „detaliczny” dźwięk. Jeszcze do końca lipca… czytaj więcej »

aq 22

Acoustique Quality

Miło nam poinformować, że w nasze firmie pojawiły się kolumny czeskiej manufaktury Acoustique Quality. Jeszcze do końca lipca zapraszamy na odsłuch – można się umówić, posłuchać oraz podziwiać je z bliska. Mamy 2 pary kolumn podstawkowych: AQ PASSIONLINE TEEN oraz AQ PASSIONLINE ORCA. Naprawdę warto do nas zajrzeć! Kolumny charakteryzują… czytaj więcej »

eee

Zapraszamy do naszej nowej siedziby

Serdecznie zapraszamy do  naszej nowej siedziby w Częstochowie przy ul. Sikorskiego 120. Stworzyliśmy nowe studio odsłuchowe od podstaw.  Wyposażone jest w inteligentny system automatyki domowej, System DOLBY ATMOS  11.2 oraz projektor 4K