klipsch-logo

Klipsch + nowa dostawa

Właśnie dotarła do nas nowa dostawa kolumn Klipsch. Kolumny podłogowe Klipsch R-28F pozytywnie zaskakują. Grają żywo, dynamicznie z  mocnym basem i są w stanie obsłużyć naprawdę duży pokój. Doskonały stosunek jakości do ceny zobacz test

pcpw

Profesjonalne czyszczenie płyt winylowych.

Oferujemy usługę czyszczenia płyt winylowych. Warto zadbać o czystość płyt winylowych z Waszej kolekcji pamiętając, że zabrudzona płyta zniekształca odsłuch i pojawiają się podczas odsłuchu trzaski. Odsłuchiwanie zanieczyszczonych płyt może również być przyczyną uszkodzeń wkładki gramofonowej.  Żadne „domowe sposoby” nie gwarantują dokładnego usunięcia zanieczyszczeń znajdujących się głęboko w rowkach płyty… czytaj więcej »

orca

ORCA Acoustique Quality

W ubiegłym roku te kolumny na największych na świecie targach elektroniki i nowych technologii w Las Vegas CES wstrząsnęły i zaszokowały publiczność. Doskonała czeska firma Acoustique Quality zaprezentowała kolumny podstawkowe o niespotykanym, ekstrawaganckim i nowoczesnym designie. Kolumny mimo niewielkich rozmiarów oferują doskonały precyzyjny i „detaliczny” dźwięk. Jeszcze do końca lipca… czytaj więcej »

aq 22

Acoustique Quality

Miło nam poinformować, że w nasze firmie pojawiły się kolumny czeskiej manufaktury Acoustique Quality. Jeszcze do końca lipca zapraszamy na odsłuch – można się umówić, posłuchać oraz podziwiać je z bliska. Mamy 2 pary kolumn podstawkowych: AQ PASSIONLINE TEEN oraz AQ PASSIONLINE ORCA. Naprawdę warto do nas zajrzeć! Kolumny charakteryzują… czytaj więcej »

eee

Zapraszamy do naszej nowej siedziby

Serdecznie zapraszamy do  naszej nowej siedziby w Częstochowie przy ul. Sikorskiego 120. Stworzyliśmy nowe studio odsłuchowe od podstaw.  Wyposażone jest w inteligentny system automatyki domowej, System DOLBY ATMOS  11.2 oraz projektor 4K

GOLDNOTE baner

GOLD NOTE na Audio Video Show !

AUDIO VIDEO SHOW jest największą w Polsce wystawą sprzętu audio-video oraz kina domowego. Wszystkich miłośników dobrego dźwięku zapraszamy na kolejną edycję Audio Video Show 17 – 19 listopada 2017, Warszawa. Ekspozycja GOLD NOTE będzie w Hotelu Radisson Blu Sobieski pokój 607. AUDIO VIDEO SHOW ma w tym roku dwudziestą edycję…. czytaj więcej »

CD 1000 hd 1122

Nagrody Roku 2017 „High Fidelity”.

Szanowni Państwo! Nagrody Roku „High Fidelity”, bo o nich mowa, zostaną oficjalnie ogłoszone 1 grudnia – od razu w wersjach polskiej i angielskiej magazynu. BEST PRODUCT 2017 Nagrodę otrzymuje: Gold Note CD-1000 – odtwarzacz CD Gratulujemy!!! Mijający rok był szalenie ciekawy, zarówno z punktu widzenia klienta, jak i dziennikarza. Krystalizujące… czytaj więcej »