Monitor Audio Silver 6G C350 Głośnik centralny

3 590,00 zł
Brutto

Kolumna centralna Silver C350 marki Monitor Audio to propozycja do poważnych systemów kina domowego, w których jakość brzmienia odgrywa kluczową rolę.

Kolor
Ilość

Silver C350


Kolumna centralna Silver C350 marki Monitor Audio to propozycja do poważnych systemów kina domowego, w których jakość brzmienia odgrywa kluczową rolę.

3-drożna, 4-głośnikowa konfiguracja wykorzystuje te same przetworniki co model Silver 300, aczkolwiek w tym przypadku przetworniki basowego zostały zoptymalizowane do pracy w obudowie zamkniętej co umożliwia ustawianie tego głośnika blisko ściany/przeszkody, bądź w szafkach AV. Nic nie zastąpi Silver C350 w zakresie odtwarzania wyraźnych, czystych dialogów. Dzięki temu głośnikowi nie uronisz ani słowa.

Pionowy układ głośników średnio- i wysokotonowego czyni Silver C350 konstrukcją wyjątkową, bo umożliwia taką samą kierunkowość propagacji dźwięku, jaką dostarczają inne kolumny w systemie. Wysoki procent całkowitego balansu dźwięku w systemie kina domowego pochodzi z głośnika centralnego (zwykle to ok. 60%), z czego jasno wynika, że kolumna centralna odgrywa kluczową rolę w każdym, bezkompromisowym zestawie wielokanałowym.

Silver C350 to idealny partner dla modeli Silver 100Silver 300 oraz Silver 500, ponieważ został dostrojony tak, by to właśnie z nimi idealnie współbrzmieć.

 

Główne Cechy

  • Konfiguracja 3-drożna (akustycznie i elektrycznie), 4-głośnikowa pozwala na zoptymalizowanie pracy przetworników w obudowie tej wielkości pod kątem wysokiej skuteczności i niskiego poziomu zniekształceń
  • Obudowa zamknięta pozwala kolumnie pracować optymalnie nawet przy ustawieniu jej na półce stolika/szafki AV, czy w innych ograniczonych przestrzeniach, bądź blisko ściany
  • 25 mm przetwornik wysokotonowy C-CAM (Ceramic-Coated Aluminium/Magnesium) wyposażony w system wentylowanych magnesów Neo, zoptymalizowany pod kątem mniejszych zniekształceń i czystszego brzmienia
  • Nowo opracowany 4-calowy przetwornik średniotonowy z „podwieszaną” cewką i systemem napędowym, dzięki czemu cewka zawsze pozostaje w szczelinie magnetycznej, co gwarantuje bardzo niski poziom zniekształceń
  • Dwa 6-calowe przetworniki basowe z membraną o profilu C-CAM, który oferuje lepsze tłumienie rezonansów oraz wyższą czystość tonów średnich
audio-silver-sg-c350-1.jpg
Konstrukcja
3-drożna
Pasmo przenoszenia (-6dB)
40 Hz – 35 kHz
Skuteczność (1W@1M)
90 dB
Nominalna impedancja
8 ohms
Minimalna impedancja
3.2 ohms @ 176 Hz
Maksymalny SPL
113 dBA
Moc maksymalna (RMS)
200 W
Zalecana moc wzmacniacza
80 – 200 W
Wyrównanie basów
Obudowa zamknięta
Częstotliwość podziału zwrotnicy
LF/MF: 830 Hz
MF/HF: 3.2 kHz
Przetworniki
2 x 6" C-CAM RST niskotonowy
1 x 4" C-CAM RST średniotonowy
1 x 1" (25 mm) Gold Dome C-CAM wysokotonowy
Cabinet Dimensions (Excluding Grille and Terminals)
235 x 560 x 240 mm
Wymiary zewnętrzne (w tym krata i zaciski (H x W x D))
235 x 560 x 270 mm
Wymiary zewnętrzne (łącznie z talerzami, stóp i kolumn)
N/A
Waga (sztuki)
14.9 kg

Jesteśmy firmą, która posiada "stacjonarny" sklep wraz ze studiem odsłuchowym, gdzie można wypróbować i porównać każdy z oferowanych przez nas produktów.

Praktykujemy też wypożyczenia sprzętu lub organizujemy domowe pokazy, które pomagają dokonać prawidłowych wyborów w zastanym środowisku akustycznym. Na życzenie odwiedzamy Klientów, aby doradzić im na miejscu pasujące do ich potrzeb, wielkości pomieszczenia i aranżacji wnętrza.

Nasza wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem i praktyką pozwoli odpowiedzieć na Państwa pytania.

 

                               

 Jesteśmy uczestnikiem Programu RZETELNA Firma  

                                                                                                                                                                                                              

Specyficzne kody

Zobacz także

Monitor Audio Silver 6G 300...

Cena dotyczy 1 szt. Sprzedajemy wyłącznie w parach.

Mamy do zaoferowania kolumny powystawowe Monitor Audio Silver 300G 6 generacji.

Jedna z kolumn miała wypadek w transporcie i została w niej wymieniona obudowa,na nową.

Niestety kolory z dwóch serii produkcyjnych różnią się,co przedstawia real foto.

Cena 2 849,50 zł
Compare

Komentarze

Napisz swoją opinię

Monitor Audio Silver 6G C350 Głośnik centralny

Kolumna centralna Silver C350 marki Monitor Audio to propozycja do poważnych systemów kina domowego, w których jakość brzmienia odgrywa kluczową rolę.

Napisz swoją opinię