Głośnik bezprzewodowy Ruark Audio MRx

2 190,00 zł
Brutto

Brytyjska firma Ruark Audio wprowadziła do sprzedaży swój pierwszy multiroomowy głośnik bezprzewodowy MRx. Kompatybilny z systemem all-in-one R2 mk3 i systemem R7 M3 został zbudowany z zachowaniem wszystkich standardów tej firmy, zarówno dotyczących techniki, jak i dizajnu. Korzysta też z nowej aplikacji Link.

W głośnikach wykorzystano parę 75 mm głośników szerokopasmowych z neodymowymi magnesami, napędzanymi przez wysokiej klasy stereofoniczny wzmacniacz. Na tylnej ściance znajdziemy przełącznik, który pozwala na używanie MRx jako głośnika stereofonicznego lub pojedynczego głośnika w stereofonicznej parze z drugim MRx.

Od strony połączeń jest wszystko, czego potrzebujemy - odbiornik Bluetooth aptX, łącze internetowe, obsługa Spotify Connect, Deezer i Tidal, a niedługo także Amazon Music. Do głośnika podłączymy także kabel 3,5 mm - optyczny cyfrowy i analogowy, dzięki czemu skorzystamy z dowolnego źródła - od gramofonu po Google Chromecast. Wielozadaniowe gniazdo USB może być użyte do odtwarzania muzyki z pendrive'a lub do ładowania telefonu.

Specyficzne kody