Gramofony

 

 

Polecane gramofony:

 
20_essential2_1_jpg

Pro-Ject ESSENTIAL II Black (OM5)Gramofon analogowy z ramieniem PJ 8.6” z aluminium posiada zamontowaną wkładkę Ortofona OM5e. Talerz z MDF o średnicy 30cm napędzany silnikiem poprzez pasek. Pokrywa z przeźroczystego plastiku w zestawie.

Więcej informacji.

Cena: 1150,00 zł
essential2phonousb_jpg

Pro-Ject ESSENTIAL II Phono USB (OM5)gramofon analogowy z ramieniem PJ 8.6” z aluminium posiada zamontowaną wkładkę Ortofona OM5e. Posiada wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy z wyjściem 2 x RCA oraz przetwornikiem z wyjściem USB.

Więcej informacji.

Cena: 1490,00 zł

Pro-Ject ESSENTIAL II Digital (OM5)Gramofon analogowy z ramieniem PJ 8.6” z aluminium posiada zamontowaną wkładkę Ortofona OM5e. Posiada wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy z wyjściem 2 x RCA oraz przetwornikiem z wyjściem optycznym.

Więcej informacji.

Cena: 1690,00 zł

 

W naszej ofercie posiadamy gramofony wielu  firm min.: Pro-Ject, Rega, Acoustic Signature, Gold Note, Linn.

 

LINN Gramofon SONDEK LP 12

Legenda. Produkt, dla którego Ivor Tiefenbrun zbudował firmę Linn.
Dla melomanów i fachowców absolutny wzorzec jakości i brzmienia analogowego.

Obiekt marzeń wielbicieli płyt winylowych i wzorzec dla Linnowskich odtwarzaczy cyfrowych. Gramofon produkowany niemal bez zmian od 1972 roku.

 

 

Gramofon REGA P3 

Nowy gramofon to kontynuacja produkowanego od 35 lat, najbardziej utytułowanego ze wszytkich produktów Regi, gramofonu Planar 3. Znamienite jest to, że historia zatoczyła koło i nowe modele znów nazywaja się Planar 3. Każdy nowy model podnosił poprzeczkę coraz wyzej, za każdym razem oferując jeszcze więcej. Po raz pierwszy jednak wprowadzono tak wiele zmian, że praktycznie powstała nowa konstrukcja.

Wystarczy powiedzieć, że ze starego gramofonu przeniesiono zaledwie… dwa elementy.

 

Gramofony firmy Gold Note

Gramofon Włoskiej firmy łączy w sobie „piękno i innowacje techniczne”. Charakteryzuje się nietypowym kształtem, który nie tylko wpływa na jakość dźwięku, lecz również „przypomina o firmowym oddaniu dla naturalnej elegancji i piękna morskich fal”.

Plinta wykonana ręcznie z 50 mm lakierowanego drewna. 23 mm talerz w kolorze czarnym wykonany ze specjalnego materiału na bazie polimeru PTE, posiada niezwykłe zdolności do zmniejszania zwrotnych wibracji.

 

O firmie PRO-JECT:

Pro-Ject Audio Systems jest firmą austriacką, założoną w Wiedniu w roku 1990. Gramofony oraz akcesoria Pro-Ject oferują najlepszą jakość dźwięku w każdym poziomie cenowym.

Nie tylko stosunek jakości do ceny, ale długoterminowa gwarancja niezawodności wraz z łatwą obsługą to są podstawowe walory, cenione po całym świecie.

 

 

O firmie Acoustic Signature:

Nemiecka firma Acoustic Signature, producent gramofonów klasy high-end, opiera swoją produkcję na zaawansowanej technologii, która łączy się z najwyższą precyzją wykonania.

Każdy model gramofonu wytwarzany jest w macierzystej fabryce. Wszystkie gramofony wyposażone są w samosmarujące się łożysko z    materiału o nazwie „Tidorfolon”, na które producent udziela 10- letniej gwarancji. Kulki łożyska wykonane są z węglika wolframu, materiału o najwyższej twardości spośród stopów metali, natomiast gniazdo wykonano ze stopu stali z dodatkiem wanadu i tytanu.

Szczegółowe informację na naszej stronie:

www.delta-audio.pl/sklep