PRO-JECT DEBUT PRO

3 890,00 zł
Brutto

Najbardziej audiofilski "Debiut" w historii Pro-Ject. 

Kolor czarny - satyna

Uwaga!

Krązek dociskowy,prezentowany na zdjęciach,nie należy do zestawu.

Kolor
Ilość

DEBUT PRO

Najbardziej audiofilski "Debiut" w historii Pro-Ject.

30 lat temu Heinz Lichtenegger rozpoczął pisać historię firmy Pro-Ject Audio Systems. W czasach, kiedy to gramofon analogowy był na skraju zainteresowania, Pro-Ject zaczął inwestować w nowe modele gramofonów.  Z początku w niedrogie, lecz solidnie wykonane konstrukcje. Czas pokazał, że była to właściwa decyzja, która w oparciu o sporą wiedzę  i umiejętności w projektowaniu i budowaniu gramofonów analogowych, dała marce sporą przewagę nad konkurencją.

Rocznicowy model Debut PRO jest tego przykładem. Posiada ramię wykonane w jednym kawałku metodą kanapkową z plecionki włókna węglowego i aluminium. Warstwa węglowa nadaje ramieniu wysoki stopień sztywności, podczas gdy wewnętrzny korpus z aluminium przejmuje tłumienie ramienia. Konstrukcja daje super sztywne i wyjątkowo wytłumione ramię, które zapewnia idealne śledzenie rowka.

Dzięki nowemu ramieniu w Debut PRO można ustawić zarówno azymut, jak i pionowy kąt śledzenia (VTA). Wysokość ramienia można płynnie regulować, poluzowując dwie śruby dociskowe. Powyższe ustawienia Debut PRO dają spore możliwości dostosowania ramienia pod zastosowanie różnych mat gramofonowych lub szerokiej gamy wkładek, aby zawsze uzyskać najlepszą jakość dźwięku.

Niklowane wykończenie elementów z aluminium zapewnia twardą i odporną powierzchnię. Proces ten umożliwia produkcję bardzo wysokiej jakości komponentów oraz unikanie zastosowania tworzyw sztucznych oraz podobnych materiałów, które z czasem się starzeją. Precyzyjnie obrabiane części (CNC) są idealnie dopasowane, co wprowadza Debut PRO do

nowoczesnego, prostego, eleganckiego i niespotykanego designu.

Praca silnika jest sterowana elektronicznie i gwarantuje najdokładniejsze i najbradziej stabilne obroty. Wybór prędkości obrotowej przebiega za pomocą przełącznika. Dostarczony okrągły pasek napędowy daje mozliwość uzyskać prędkość 78 obr./min co pozwala na odtwarzanie również płyt szelakowych. O odsprzężenie silnika dba sprawdzone zawieszenie, które idealnie eliminuje przenoszenie wibracji na chassis gramofonu.

Talerz gramofonu Debut PRO to odlew z aluminium, idealnie i precyzyjnie opracowany i  wyważony. Posiada od wewnątrz specjalny pierścień z TPE (elastomer termoplastyczny), który pomaga wytłumić wszelkie niepożądane rezonanse, a tym samym zminimalizować parametry wow & flutter.

Nowość zainstalowana wkładka Pick It Pro

 Nowość ramię 8.6”, carbon-aluminium

 Nowość talerz z aluminium z wytłumieniem

 Nowość regulacja VTA

 Nowość masywny blok ułożyskowania z poniklowanego aluminium

 Amortyzacja silnika z lepszym wytłumieniem

 Regulowane metalowe nóżki

 Elektroniczny przełącznik prędkości

 Precyzyjny napęd paskowy z elektroniczną stabilizacją

 Chassis z MDF, ręcznie malowane (8 warstw)

 Przewód sygnałowy klasy premium

 Pozłacane gniazda sygnałowe RCA

 Pokrywa w zestawie

 Wyprodukowany w Europie

Specyficzne kody

Zobacz także

Pro-Ject Debut Carbon Evo

Nowy gramofon firmy Pro-Ject - Debut Carbon Evo.

Dostępne kolory: Black HG, White HG, Red HG, Black Satin, White Satin, Yellow Satin, Green Satin, Blue Satin, Walnut

Od ręki dostępny Black HG

Cena 2 890,00 zł
Compare

Komentarze

Napisz swoją opinię

PRO-JECT DEBUT PRO

Najbardziej audiofilski "Debiut" w historii Pro-Ject. 

Kolor czarny - satyna

Uwaga!

Krązek dociskowy,prezentowany na zdjęciach,nie należy do zestawu.

Napisz swoją opinię