Gold Note Valore

3 300,00 zł
Brutto

Gramofon z wkładką Gold Note ES 78.

Wykończenie - biała skóra naturalna.

Gramofon w zestawie z akrylową osłoną widoczną na zdjęciu.

Kolor
Ilość

Świetny dźwięk i świetny wyglądValore 425 Lite jest najłatwiejszym sposobem aby cieszyć się brzmieniem winylu, Doskonały gramofon, który może być wykorzystany w dowolnym systemie Hi-End. Podstawą gramofonu jest trzycentymetrowa płyta, w którą wbudowany jest silnik i łożysko - takie rozwiązanie eliminuje powstawanie niepożądanych wibracji. Talerz o grubości 2 cm wykonany z akrylu. Prześwit między talerzem a podstawą ma tylko 3 mm grubości co znacznie redukuje hałas i zapewnia stabilną rotację. Valore  współpracuje z większością dziewięciocalowych ramion, w zestawie oferowany jest z dedykowanym ramieniem 9''.

Gold Note Valore

Oś i łożysko, wykonane z wielką precyzją, pochodzi z wyższych modeli gramofonów premium i pozwala uzyskać najwyższą jakość dźwięku w tej klasie gramofonów. Nowy, polerowany talerzyk (koło pasowe) pozwala przesuwać się pasowi płynnie i bez zakłóceń minimalizując hałas oraz zniekształcenia typu wow&flutter.

Gramofon napędzany jest 12 woltowym, synchronicznym silnikiem z wykorzystaniem specjalnego konwertera D/A, który pozwala idealnie przekształcić sinusoidalną krzywą prądu stałego. To nowe, opatentowane rozwiązanie zapewnia uzyskanie precyzyjnej prędkości obrotowej, poprzez wysoki moment obrotowy przy starcie a następnie obniża moment obrotowy po ustabilizowaniu prędkości aby zminimalizować wibracje.

Specyficzne kody

Zobacz także

Gramofon Giglio Gold Note

Włoski gramofon klasy High-End

"Tradycja w nowej odsłonie: kształt i materiały inspirowane ziemią i powietrzem - wszystkie

elementy składają się na tak unikalną konstrukcję"

tylko odbiór osobisty - zapraszamy na odsłuch do naszej siedziby

Cena 23 455,00 zł
Compare

Komentarze

Napisz swoją opinię

Gold Note Valore

Gramofon z wkładką Gold Note ES 78.

Wykończenie - biała skóra naturalna.

Gramofon w zestawie z akrylową osłoną widoczną na zdjęciu.

Napisz swoją opinię