Chord Chameleon VEE 3 Interkonekt 2xRCA-2xRCA

659,00 zł
Brutto

Chord Chameleon VEE 3 Interkonekt 2xRCA-2xRCA

Długość
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Chameleon VEE 3 jest rozwinięciem serii Chameleon 2. Najważniejsze zmiany dotyczą przewodników, które teraz pokryte są srebrem, oraz dielektryku, zmienionego z polietylenu na Teflon. Nowe jest także ekranowanie w postaci zwoju dookoła przewodnika i izolacji oraz nowa zewnętrzna otoczka w kolorze królewskiego błękitu. Tak jak w Chameleon 2 zastosowano cztery splecione przewodniki, ale sygnał przenosi tylko jeden, a dwa sygnał zwrotny. Konfiguracja ta została zapożyczona z pierwszej wersji Anthema i dzięki odniesionemu sukcesowi została zastosowana w innych modelach. Przewodniki są skręcone ze sobą przez całą długość kabla.

Chameleon 2 był jednym z najbardziej wszechstronnych kabli, więc Silver Plus jest taki sam. Może być zakonfekcjonowany wtykami RCA, XLR, DIN oraz w jackiem mono/stereo. Wtyki RCA – tak jak XLR – są posrebrzane, natomiast mini-jacki są niklowane.
Nikiel jest rzadko stosowany w wysokiej klasy wtykach. Został jednak użyty z dwóch powodów. Pierwszy to ten, że nikiel jest bardzo twardym metalem i jest odporny na wielokrotne wkładanie i wyciąganie wtyczki z gniazda. Po drugie, częste wkładanie i wyciąganie z gniazda powoduje samoczyszczenie się wtyku poprzez usuwanie oksydantu.

Chameleon VEE 3 jest bardzo wszechstronnym kablem. Odtwarzacze CD, przedwzmacniacze i aktywne głośniki zabrzmią naturalnym i koherentnym dźwiękiem. Chameleon jest niezwykłym kablem również w przypadku połączeń zbalansowanych XLR.

Chameleon VEE 3 jest niezwykle naturalnym kablem. To połączenie dużej przestrzeni, balansu, niesamowitej dynamiki i detali. Jest bardzo naturalny potrafi wykreować dokładną i pełną scenę stereo.  Konfiguracja przewodników eliminuje szumy, dlatego też przewód dedykowany jest przede wszystkim do urządzeń, podatnych na interferencje. Jego konstrukcja wymaga wygrzania kabla przez około 100 godzin.

Wtyk Chord VEE 3 wykorzystuje unikalny płaszcz ABS, chroniący lekki pozłacany lub posrebrzany wtyk pin oraz kabel sygnału zwrotnego. Wtyk ten ma decydujący wpływ na sygnał i brzmienie kabla. Zwiększa się detaliczność oraz poszerza scena dźwiękowa. Znaczącemu polepszeniu ulega również rytmiczność.

Cechy:

  • Bardzo solidnie wykonany interkonekt 2 x RCA - 2 x RCA
  • Łatwy w instalacji i użyciu

Jesteśmy firmą, która posiada "stacjonarny" sklep wraz ze studiem odsłuchowym, gdzie można wypróbować i porównać każdy z oferowanych przez nas produktów.

Praktykujemy też wypożyczenia sprzętu lub organizujemy domowe pokazy, które pomagają dokonać prawidłowych wyborów w zastanym środowisku akustycznym. Na życzenie odwiedzamy Klientów, aby doradzić im na miejscu pasujące do ich potrzeb, wielkości pomieszczenia i aranżacji wnętrza.

Nasza wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem i praktyką pozwoli odpowiedzieć na Państwa pytania.

 

                               

 Jesteśmy uczestnikiem Programu RZETELNA Firma  

                                                                                                                                                                                                              

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Chord Chameleon VEE 3 Interkonekt 2xRCA-2xRCA

Chord Chameleon VEE 3 Interkonekt 2xRCA-2xRCA

Napisz swoją opinię

Zobacz także