Synergistic Research Atmosphere X Alive IC Kabel RCA

4 650,00 zł
Brutto

Oryginalna konfekcja.

Wersja kabla: 2RCA x 2RCA

Długość
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Pierwsze interkonekty linii Atmoshere X wyposażone są w nowy system ekranowania: UEF Matrix Shield, stworzony nie tylko w oparciu o wyniki pomiarów, ale i o oceny reakcji ludzkiego mózgu na muzykę – z i bez nowego ekranowania. Nowością w linii ALIVE jest również wykorzystanie procesu kondycjonowania oraz technologii rezonatorów UEF Quantum, stworzonych pierwotnie na potrzeby bezpieczników BLUE. W rezultacie powstał jeden z najbardziej muzykalnych przewodów jaki kiedykolwiek stworzono, który charakteryzuje również – typowy dla Synergistic Research – bardzo niski poziom szumu oraz holograficzny wręcz realizm przekazu.

Ekranowanie Matrix

Linia Atmosphere X powstała, kiedy producent zaczął zastanawiać się jak dodatkowo poprawić ekran UEF – stosowany w przewodach linii Atmosphere - poprzez zastosowanie technologii UEF powstałej podczas tworzenia bezpieczników BLUE. Ułożenie ekranu UEF w układzie siatki wokół przewodów Atmosphere znacząco obniża poziom szumu i spektakularnie zwiększa muzykalność, subiektywne poczucie przyjemności ze słuchania muzyki. Potem prowadził – wymagające olbrzymiej cierpliwości – sześciomiesięczne odsłuchy ‘na ślepo’: słuchali praktycznie identycznych kabli oznaczonych szeregiem przypadkowych cyfr, aby odkryć jaki układ siatki UEF Tech wewnątrz ekranu wywołuje najlepsze odczucia kontrolnej grupy naszych słuchaczy. 

Oceniając ich reakcje emocjonalne, mogli wybrać taki układ ekranu, który pozwala najlepiej przekazać esencję muzyki. W oparciu o wybrane siatki, w następnym etapie starali się stworzyć jeszcze lepsze układy. Dzięki takiej procedurze, końcowa budowa ekranów w niczym nie przypomina niczego, co udało się stworzyć wcześniej. Wszystkie nowe ekrany pozwalają nie tylko obniżyć poziom szumów, ale również zapewniają więcej przyjemności podczas odsłuchów. Opracowana dla serii Atmosphere nowa technologia pozwoliła stworzyć ekrany najlepiej dostosowane do geometrii przewodów ALIVE, EXCITE i EUPHORIA

Ulepsz swoje konektory XLR

Konektory XLR produkowane przez Synergistic Research są inne od wszystkich. Po latach badań, wybrali srebro – czyste, lekkie i o dużej przewodności – jako materiał do budowy konektorów SR20 RCA i XLR. 

Dzięki temu przenoszą one większą ilość informacji i zapewniają brzmienie bogate w detale. A projekt wtyków zapewnia największą możliwą płaszczyznę kontaktu przewodów i wtyczek. 

Dielektrykiem jest teflon, wybrany ze względu na swoje szczególne właściwości. Konektory te są standardowym wyposażeniem flagowych interkonektów Galileo. Można je również dodać do przewodów Atmosphere, co dodatkowo podnosi ich jakość.

Jesteśmy firmą, która posiada "stacjonarny" sklep wraz ze studiem odsłuchowym, gdzie można wypróbować i porównać każdy z oferowanych przez nas produktów.

Praktykujemy też wypożyczenia sprzętu lub organizujemy domowe pokazy, które pomagają dokonać prawidłowych wyborów w zastanym środowisku akustycznym. Na życzenie odwiedzamy Klientów, aby doradzić im na miejscu pasujące do ich potrzeb, wielkości pomieszczenia i aranżacji wnętrza.

Nasza wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem i praktyką pozwoli odpowiedzieć na Państwa pytania.

 

                               

 Jesteśmy uczestnikiem Programu RZETELNA Firma  

                                                                                                                                                                                                              

Specyficzne kody

Nowy produkt

Komentarze

Napisz swoją opinię

Synergistic Research Atmosphere X Alive IC Kabel RCA

Oryginalna konfekcja.

Wersja kabla: 2RCA x 2RCA

Napisz swoją opinię

Zobacz także