• Wyprzedaż!

WireWorld Kabel głośnikowy Equinox 5

3 499,00 zł
2 499,00 zł Zniżka 1 000,00 zł
Brutto

Długość kabla: 2 x 3m

Bi-wiring, 2 banany x 4 szpadle.

Ilość

Miłość do muzyki. Zamiłowanie do innowacji. Talent do projektowania. Dążenie do szczegółów. Wrodzona zdolność do przekonywania oponentów – to są podstawowe cechy firmy Wireworld. Podobnie jak w przypadku wielu audiofilów, David Salz spędził dziesiątki lat na udoskonalaniu systemów służących do słuchania muzyki. Jego zaangażowanie jest napędem do tworzenia rozwiązań, do przekazywania emocji zawartych w muzyce, dążenia do uzyskania jak najwyższej czystości dźwięku. Im bliżej do uzyskania intensywności i piękna żywej muzyki w pomieszczeniu odsłuchowym, tym bliżej będzie do osiągnięcia naszych celów.

Metale o najwyższej jakości osiągają najwyższą dostępną przewodność

Powszechnym błędem jest to, że liczy się tylko rozmiar przewodu głośnikowego. Czy prawdą jest, że cięższy przewód jest lepszy? – Nie. Rozmiar może prowadzić do różnic, ale jeszcze większy wpływ na jego parametry funkcjonalne mogą mieć konstrukcja kabla i jakość materiału. Dlatego skupiamy się na rozwoju najbardziej efektywnych konstrukcji i ich produkcji, wykonanych z najwyższej jakości materiałów, które  dostępne są w każdym przedziale cenowym. Na przykład, przewody zastosowane w naszych najtańszych kablach wykonane są z miedzi beztlenowej, natomiast w naszych najlepszych kablach stosuje się lite srebro Ohno Continuous-Cast.

 

Przewodność metalu jest równie ważna w przypadku wtyków. Przewodność naszych posrebrzanych styków we wtyku wykonanym z miedzi beztlenowej jest trzy razy większa niż w przypadku zwykłych styków pokrytych jasnym złotem lub warstwą niklu, stosowanych w biżuterii i we wtykach większości innych marek.

 

Modele Equinox 5 należą do niższej od Reference serii Premium i są ekonomiczną wersją kabli Eclipse 5. Znajdziemy w nich jednak wszystkie najważniejsze patenty tej firmy.

Specyficzne kody

Używane

Zobacz także

Komentarze

Napisz swoją opinię

WireWorld Kabel głośnikowy Equinox 5

Długość kabla: 2 x 3m

Bi-wiring, 2 banany x 4 szpadle.

Napisz swoją opinię