Chord Crimson VEE 3 Interkonekt 5 Pin DIN do 2RCA

669,00 zł
Brutto

Chord Crimson VEE 3 Interkonekt 5 Pin DIN do 2RCA - długość kabla 2m.

Wtyczka Crimson VEE 3 RCA ma bezpośrednie pozłacane styki i obudowę z ABS.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Kabel

Crimson VEE 3 ma konstrukcję pseudozbalansowaną/symetryczną. Są w nim dwa zestawy wielożyłowych przewodów z miedzi beztlenowej, jeden zestaw dla sygnału i drugi zestaw powrotny. Przewody są skręcane i są izolowane polietylenem o niskiej gęstości. Chord używa układu pseudozbalansowanego, ponieważ przenosi on sygnały dokładniej niż zwykły kabel koncentryczny lub asymetryczny. Przewody są utrzymywane w pozycji dwoma wkładkami bawełnianymi, tłumiącymi drgań. Redukcja wibracji, zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych jest dla jakości sygnału bardzo ważna.

Przewody i wkładki są owinięte wypełniaczem z naturalnej bawełny, pod dwuwarstwowym ekranem. Ekran składa się z gęstej plecionki i zewnętrznej warstwy folii. To połączenie daje skuteczność ekranu w szerszym zakresie częstotliwości. Ekran jest otoczony miękkim PCV w celu dalszego zmniejszenia zakłóceń mechanicznych, a całość jest chroniona zewnętrzną powłoką z twardego PCV.

Wtyczki

Chord Crimson VEE 3 jest wyposażony w niestandardowe wtyczki Chord VEE 3 RCA. Nowa konstrukcja powłoki zewnętrznej z ABS i unikatowy proces posrebrzania zastosowany na powierzchniach styku poprawia przekazywanie sygnałów w szerokim paśmie. Otoczka sygnału powrotnego zapewnia bezpieczny i dokładny styk ze wszystkimi typami gniazd RCA. Środkowy pin izolowany Teflonem i konstrukcja wtyczki zapewniają dobre zabezpieczenie wtyczki bez ściskania kabla i powodowania strat w jakości.

Kabel Crimson VEE RCA jest standardowo zakończony wtykiem PREH DIN 5 pin, montowanym w sprzęcie Naim Audio. Możemy również zaoferować Crimson VEE 3 ze standardowymi wtyczkami zatrzaskowymi DIN i DIN 4 pin.

Cobra VEE3 jest dostępny w następujących konfiguracjach:

  • 5 Pin DIN do 2RCA (Naim i Quad)
  • 2 RCA do 5 Pin DIN (Naim i Quad)
  • 5 Pin DIN do 5 Pin DIN (Naim i Quad)
  • 4 PIN do 2RCA (Naim i Quad)
  • 2 RCA do 4 Pin DIN (Naim i Quad)
  • 4 Pin DIN do 4 Pin DIN (Naim i Quad)

Do użytku z…

Crimson VEE 3 działa dobrze z wtyczkami DIN. Konstrukcja kabla sprawia, że ​​kable DIN Crimson VEE 3 są zaskakująco dobre i mogą z powodzeniem być używane z dowolnym sprzętem. Sugerujemy, że byłoby to dobre rozwiązanie do podłączenia wyjścia dekoderów i tunerów TV do głównego sprzętu. Równie dobrze sprawdzają się długie odcinki dobrze, a wysoka jakość ekranowania oznacza, że ​​zakłócenia nie będą żadnym problemem.

KABEL O DŁUGOŚCI 2m.

Jesteśmy firmą, która posiada "stacjonarny" sklep wraz ze studiem odsłuchowym, gdzie można wypróbować i porównać każdy z oferowanych przez nas produktów.

Praktykujemy też wypożyczenia sprzętu lub organizujemy domowe pokazy, które pomagają dokonać prawidłowych wyborów w zastanym środowisku akustycznym. Na życzenie odwiedzamy Klientów, aby doradzić im na miejscu pasujące do ich potrzeb, wielkości pomieszczenia i aranżacji wnętrza.

Nasza wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem i praktyką pozwoli odpowiedzieć na Państwa pytania.

 

                               

 Jesteśmy uczestnikiem Programu RZETELNA Firma  

                                                                                                                                                                                                              

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Chord Crimson VEE 3 Interkonekt 5 Pin DIN do 2RCA

Chord Crimson VEE 3 Interkonekt 5 Pin DIN do 2RCA - długość kabla 2m.

Wtyczka Crimson VEE 3 RCA ma bezpośrednie pozłacane styki i obudowę z ABS.

Napisz swoją opinię

Zobacz także

Chord Odyssey 4 kabel...

Kabel głośnikowy Chord Odyssey jest wykonany niemal identycznie, jak model Rumour. Składa się z 19 żył z posrebrzanej miedzi beztlenowej, skręconych wokół siebie, izolowanych Teflonem i skręcone razem dookoła siebie.

Cena 1 664,00 zł