Chord Chorus Reference Interkonekt stereo RCA

1 499,00 zł
Brutto

KABEL DŁUGOŚCI 1m.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

„Chorus 2 to był genialny kabel, nowy Chorus Reference po prostu brzmi o wiele bardziej pod kątem detaliczności i spójności.”

Zastosowanie technologii ARAY w Chorus Reference daje nam kabel, który gwarantuje realizmu i silne emocje związane z utworem muzycznym.

Posrebrzane przewody dają kabel, który może przenosić dynamiczny sygnał i detaliczność na nadzwyczajnym poziomie oraz spójność muzyczną w szerokim zakresie odtwarzanego repertuaru muzycznego. Jego działanie w wysokich częstotliwościach jest wyjątkowe. Cymbały brzmią w sposób wiarygodny, czego nie uzyskuje się w przypadku większości innych kabli.

Podobnie jak w przypadku każdego innego interkonektu firmy Chord, wiele uwagi poświęca się zapewnieniu ekranowania skutecznego w wysokich częstotliwościach. Chorus Reference jest wyposażony w posrebrzane wtyczki VEE 3 RCA.

Chorus Reference daje nowe poczucie realizmu przy każdym utworze muzycznym, czy prostym, czy złożonym. W każdym utworze muzycznym jest coś nowego do odkrycia.

Posłuchaj Reference Chorus przy: Richmond Fontaine „Post to Write” z albumu „Post to Wire”.

Zwróć uwagę na: idealną piosenkę o miłości, która ma zaledwie 2 minuty i siedem sekund.

Szukaj: brzmienia solówki na gitarze elektrycznej (stalowej) w środku utworu, tak piękną, że doprowadza dorosłych mężczyzn do łez.

                             

Chord Chorus Reference to nowa konstrukcja kabla w dużym stopniu ukształtowana przez technologię ARAY opracowaną dla naszych flagowych kabli Sarum Tuned ARAY. Przewody są z posrebrzanej miedzi beztlenowej w izolacji z PTFE. Potrójny przewód jest w układzie powtarzającej się spirali i pokryty jest miękkim PCV, aby zapewnić tłumienie mechaniczne. Ekran to efektywna w wysokich częstotliwościach 95% plecionka połączona z grubą folią nałożoną na przewód, by zapewnić maksymalną ochronę w szerokim zakresie częstotliwości. Ekrany są zabezpieczone przy pomocy PCV dla dodatkowego tłumienia mechanicznego.

Wtyczki

Chorus Reference jest wyposażony w dopasowane wtyczki VEE 3 RCA marki Chord. Nowa konstrukcja powłoki zewnętrznej z ABS i unikatowy proces posrebrzania zastosowany w miejscach styku poprawia przekaz sygnału w szerokim zakresie częstotliwości. Otoczka sygnału powrotnego zapewnia dokładny styk ze wszystkimi typami gniazd RCA. Środkowy pin izolowany jest PTFE, a konstrukcja wtyczki i zewnętrzna warstwa z ABS zapewniają dobre zabezpieczenie wtyczki bez ściskania kabla i powodowania straty w jakości.

Do użytku z…

Chorus Reference wykorzystuje konfigurację ARAY, stosowaną w kablach Chord Sarum Tuned ARAY. Daje to precyzyjny przesył sygnału, szczególnie jeśli chodzi o detaliczność, dynamikę i timing, w wyniku czego mamy bardzo spójną i wciągającą muzykę. Ten układ przewodu poprawia wyrazistość, przestrzenność i tworzy wyjątkową scenę dźwiękową, na której łatwo jest zlokalizować poszczególne instrumenty.

KABEL O DŁUGOŚCI 1m.

Jesteśmy firmą, która posiada "stacjonarny" sklep wraz ze studiem odsłuchowym, gdzie można wypróbować i porównać każdy z oferowanych przez nas produktów.

Praktykujemy też wypożyczenia sprzętu lub organizujemy domowe pokazy, które pomagają dokonać prawidłowych wyborów w zastanym środowisku akustycznym. Na życzenie odwiedzamy Klientów, aby doradzić im na miejscu pasujące do ich potrzeb, wielkości pomieszczenia i aranżacji wnętrza.

Nasza wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem i praktyką pozwoli odpowiedzieć na Państwa pytania.

 

                               

 Jesteśmy uczestnikiem Programu RZETELNA Firma  

                                                                                                                                                                                                              

                            

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Chord Chorus Reference Interkonekt stereo RCA

KABEL DŁUGOŚCI 1m.

Napisz swoją opinię

Zobacz także