Velodyne Impact 10 Subwoofer

2 200,00 zł
Brutto

Velodyne Impact 10 Subwoofer

Ilość

Seria Impact

SUBWOOFERY WYSOKIEJ KLASY

Velodyne Acoustics, producent najlepszych na świecie subwooferów, legitymujący sie ponad 25-letnim doświadczeniem w branży, z dumą prezentuje subwoofery serii Impact.

W skład serii Impact wchodzą stylowe, przystępne cenowo subwoofery odznaczające się wysoką mocą wyjściową i niskimi zniekształceniami. Charakteryzują się pięknymi obudowami, których narożniki pokryto czarnym lakierem fortepianowym. Dzięki temu bez problemu dopasują się do pomieszczenia odsłuchowego, zaś ich głęboki, doskonale zdefiniowany bas przyda życia ulubionym filmom i muzyce - wszystko to za bardzo przystępną cenę. Modele Impact 10 i 12 odznaczają się portem bas refleks promieniującym w podłogę, zapewniającym wysoki poziom mocy basu i niskie zniekształcenia. Model Impact-Mini wyposażono w 6" głośnik basowy promieniujący do przodu oraz 8" membranę bierną skierowaną w podłogę, co łącznie gwarantuje zadziwiający bas z niezwykle kompaktowej obudowy.

Seria subwooferów Impact ustanawia nowy poziom odniesienia pod względem wysokiej jakości basu.

Właściwości

  • Wzmacniacze MDP odznaczające się większym zapasem dynamiki w celu zagwarantowania większego uderzenia basu
  • Wysokiej klasy przetworniki o długim skoku membrany
  • Miedziane cewki o średnicy 2"s
  • Promieniujące w podłogę porty bas refleks (Impact-10 i -12) i promieniująca w podłogę membrana bierna (Impact-Mini) dla zapewnienia większej mocy wyjściowej i mniejszych zniekształceń.
  • Regulowana, wysokiej klasy zwrotnica, umożliwiająca dopasowanie subwoofera do posiadanych głośników głównych
  • Małe obudowy, przyjazne dla otoczenia.
  • Układ auto on/off przyczyniający się do oszczędności energii.
  • Regulacja fazy w celu zmaksymalizowania osiągów basu i lepszego dopasowania do posiadanych zestawów głośnikowych

Wzmacniacze Maximum Dynamic Power (MOP) – Wielkie Efekty Specjalne

Subwoofery Impact-10, -12 i Impact Mini wykorzystują wysoko wydajne wzmacniacze MDP, oferujące bas zdolny zatrząść podłogą. W przeciwieństwie do konkurencyjnych rozwiązań wzmacniaczy opartych o układy scalone, dynamiczne wzmacniacze MDP generują większą rezerwę mocy w celu precyzyjnego oddania najbardziej krytycznej informacji niskoczęstotliwościowej. Trwałe wzmacniacze MDP wyposażono w dwa unikalne układy zabezpieczające, gwarantujące ich długoterminową niezawodność. Te „zielone” wzmacniacze, zaprojektowano tak, aby pobierały mniej prądu generując zaskakująco dużą moc.

Znakomitej klasy przetworniki

Przetworniki stosowane w serii Impact otrzymały pokaźnych rozmiarów układy magnetyczne i 2” miedziane cewki, aby idealnie współpracowały ze wzmacniaczami MDP, maksymalizując tym samym moc i rozciągnięcie basu każdego subwoofera. Przetworniki Impact, odznaczające się dużym wychyleniem membrany i zdolnością do oddawania dużej mocy, sprawiają że subwoofery te mogą grać niżej i głośniej niż produkty konkurencyjne w zbliżonej cenie. Potężne układy magnetyczne i drogie cewki głośników szybciej odprowadzają ciepło, co dodatkowo zwiększa i tak niezwykłą już niezawodność tych produktów.

Promieniujący w dół port bas-refleks w celu zmniejszenia zniekształceń

Subwoofery Velodyne zawsze były znane z dokładności, generując ułamek zniekształceń w porównaniu do produktów konkurencji. Wyposażone w promieniujący w podłogę port bas-refleks modele Impact-10 i Impact 12 charakteryzują się potężnym basem a zarazem niskim szumem turbulencyjnym powietrza uchodzącego przez port, co przekłada się na poprawę precyzji, muzykalności i uderzenia dźwięku.

Impact-Mini – Mała obudowa, Zaskakujący bas, Umiarkowana cena

Inżynierski klejnot, model Impact-Mini wykorzystuje bardzo lekką 6.5” membranę aluminiową i promieniującą w podłogę membranę pasywną do wytworzenia zaskakująco niskiego i potężnego basu, jak na tak umiarkowaną cenę. Aluminiowa membrana w kształcie misy, przyczynia się do ograniczenia powstawania fal stojących i maksymalizacji potęgi dźwięku. Niezwykle małe wymiary obudowy (28 x 25.4 x 30,5 cm) sprawiają, że subwoofer posiada niesamowitą zdolność do kamuflażu w otoczeniu. Jest na tyle mały, że z łatwością może być schowany, lecz estetyczna obudowa i elementy dekoracyjne pokryte czarnym lakierem na wysoki połysk, sprawiają, że będzie on pasował do każdego wystroju pomieszczenia.

Dane techniczne:

MODEL

Impact 10
czarny, wiśnia

Impact 12
czarny, wiśnia

Impact Mini
czarny, biały

Głośnik(i)

24.5 cm (10 cali)

30.5 cm (12 cali)

16.5 cm (6,5 cali) aktywny 
20.3 cm (8 cali) pasywny

Wzmacniacz

150 W RMS
250 W Moc dynamiczna
165 W RMS
275 W Moc dynamiczna
180 W RMS
300 W Moc dynamiczna

Obudowa

Akustycznie neutralna, 
port promieniujący w dół

Akustycznie neutralna, 
port promieniujący w dół

Akustycznie neutralna, 
promieniujący w dół przetwornik pasywny

Pasmo przenoszenia

32-140 Hz +/- 3 dB

29-140 Hz +/- 3 dB

38-140 Hz +/- 3 dB

Cewka

2" miedziana

Membrana

Włókno powlekane

Włókno powlekane

6.5 " i 8' Anodyzowane aluminium

Zwrotnica górno-przepustowa

Pełnopasmowa

Zwrotnica dolno-przepustowa

50-200Hz

Wyjścia

Stereo, lewy i prawy, terminale głośnikowe

Wejścia

RCA liniowe, LFE i terminale głośnikowe

Faza cyfrowa

0° lub 180°

Układ Auto On/Off

Tak

Zdejmowana maskownica

Tak

Wskaźnik zasilania LED

Tak

Wymiary (W,S,G)

34.5 x 32 x 37.8 cm

38.4 x 36 x 48 cm

28.4 x 25.4 x 32 cm

Gwarancja

Dwa lata

Waga brutto

13,6 kg

16,3 kg

8,4 kg

Jesteśmy firmą, która posiada "stacjonarny" sklep wraz ze studiem odsłuchowym, gdzie można wypróbować i porównać każdy z oferowanych przez nas produktów.

Praktykujemy też wypożyczenia sprzętu lub organizujemy domowe pokazy, które pomagają dokonać prawidłowych wyborów w zastanym środowisku akustycznym. Na życzenie odwiedzamy Klientów, aby doradzić im na miejscu pasujące do ich potrzeb, wielkości pomieszczenia i aranżacji wnętrza.

Nasza wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem i praktyką pozwoli odpowiedzieć na Państwa pytania.

 

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Velodyne Impact 10 Subwoofer

Velodyne Impact 10 Subwoofer

Napisz swoją opinię