REL T5i Subwoofer

2 790,00 zł
Brutto

Elektronika REL to mózg i moc naszego sukcesu.

Kolor biały

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Zdumiewająca prostota
 
Podczas projektowania serii Ti mamy na uwadze przede wszystkim prostą formę i szybkość. Zastosowaliśmy nowy głośnik z membraną wykonaną z wysokiej jakości kompozytu AlloyFibre ™. Skierowanie głośnika w dół pozwoliło uzyskać maksymalne wspomaganie posłogi i eliminuje potrzebę stosowania maskownicy.  Zawsze zwracamy uwagę na detale, właśnie to sprawiło, iż marka REL kojarzy się tylko z najwyższą jakością.
 
Zaczęliśmy od modyfikacji naszego klasycznego 8-calowego głośnika w celu obniżenia masy i zwiększenia jego sztywności. Ta modyfikacja wymusiła modernizację obudowy poprzez zmianę wymiarów i zwiększenie grubości ścianek. Wszystkie te zmiany spowodowały lepszą kontrolę głębokiego basu. Dodatkowo zastosowaliśmy nowe nóżki co powoduje większą szybkość i solidność prezentacji dźwięku.
 
Sprawdzone zasilanie
 
Elektronika REL to mózg i moc naszego sukcesu. Seria Ti wykorzystuje te same sekcje wzmacniacza klasy A / B, z dużymi i wydajnymi transformatorami co pozwala uzyskać niesamowitą niezawodność, która zasila 100,000 RELi.
 
Bezprzewodowa transmisna sygnału
 
Arrow ™ to najnowsza generacja bezprzewodowej transmisji sygnału firmy REL. Arrow ™ zapewnia bezstratną transmisję sygnału za pośrednictwem złącza wysokopoziomowego oraz 1.LFE. System działa bez zakłóceń z odległości do 13,7m bez utraty jakości dźwięku.
Specyfikacja Ti5
Typ: obudowa zamknięta, głośnik promieniujący w dół Głośnik: 8”, 200mm o długim skoku, odwrócona nakładka przeciwpyłowa, stalowy kosz Niższa częstotliwość przenoszenia 32 Hz przy – 6dB w pomieszczeniu
Wejścia: Hi Level Neutrik Speakon, Lo Level RCA, .1/LFE RCA
Impedancja wejściowa Hi Level: 150kOhm Low Level: 10kOhm .1/LFE: 10kOhm
Zakres regulacji wzmocnienia 80 dB Moc wyjściowa: 125 W (RMS) Przełącznik fazy Tak, 0 i 180 stopni
Typ wzmacniacza mocy: klasy AB System zabezpieczeń: Całkowicie elektroniczny SET-SAFE TAK - przed D.C. TAK - zwarciem wyjścia TAK Napięcie zasilające 220-240 Volt, bezpiecznik 1,6A półzwłoczny
Wymiary 267 x 317 x 322 mm, łącznie z nóżkami i pokrętłami na tylnym panelu
Waga netto: 12 kg
Wykończenie: Czarny lakier fortepianowy, biały lakier fortepianowy
Dostarczone akcesoria: - Kabel zasilający - Kabel z wtykiem Neutrik Speakon - Instrukcja obsługi

Jesteśmy firmą, która posiada "stacjonarny" sklep wraz ze studiem odsłuchowym, gdzie można wypróbować i porównać każdy z oferowanych przez nas produktów.

Praktykujemy też wypożyczenia sprzętu lub organizujemy domowe pokazy, które pomagają dokonać prawidłowych wyborów w zastanym środowisku akustycznym. Na życzenie odwiedzamy Klientów, aby doradzić im na miejscu pasujące do ich potrzeb, wielkości pomieszczenia i aranżacji wnętrza.

Nasza wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem i praktyką pozwoli odpowiedzieć na Państwa pytania.

 

                               

 Jesteśmy uczestnikiem Programu RZETELNA Firma  

                                                                                                                                                                                                              

Specyficzne kody

Nowy produkt

Komentarze

Napisz swoją opinię

REL T5i Subwoofer

Elektronika REL to mózg i moc naszego sukcesu.

Kolor biały

Napisz swoją opinię

Zobacz także