Focal Aria 926 Kolumna podłogowa

4 499,00 zł
Brutto

Cena dotyczy 1 szt. Sprzedajemy wyłącznie w parach.

Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 2.

Aria to nowa linia zespołów głośnikowych od francuskiego Focala, która zastępuje wysłużone Electry. Warto od razu dodać, że nie jest to kosmetyczna zmiana - Francuzi pokazali światu zupełnie nowe konstrukcje.

focal-aria-926-1.jpg
Aria 926 to wejściowy model podłogowy, który będzie dostępny w cenie poniżej 10.000zł za parę. Pomimo to każda kolumna waży słuszne 25 kilogramów i dysponuje dwoma niskotonowcami i jednym średniotonowcem.
Wszystkie głośniki średnio i niskotonowe oparto o nową technologię Flax, która jest połączeniem lnu i włókien szklanych, co w efekcie pozwolił znacząco obniżyć masę membrany i nadało jej niepowtarzalny wygląd.
focal-aria-926-2.jpg
Głośnik wysokotonowy z poliueratanu w technologii TNF otrzymał zawieszenie Poron oraz specjalną obudowę rozpraszającą "waveguide".
focal-aria-926-3.jpg
Obudowy wyposażono we frontowy bas refleks w technologii Powerflow, ponadto w standardzie wyposażono je w aluminiowe cokoły z prześwitem.
focal-aria-926-4.jpg
Na deser mamy magnetycznie mocowane maskownice oraz trzy wersje wykończeniowe: czarny wysoki połysk, orzech oraz prawdziwą skórę.

focal-aria-926-5.jpg

Jesteśmy firmą, która posiada "stacjonarny" sklep wraz ze studiem odsłuchowym, gdzie można wypróbować i porównać każdy z oferowanych przez nas produktów.

Praktykujemy też wypożyczenia sprzętu lub organizujemy domowe pokazy, które pomagają dokonać prawidłowych wyborów w zastanym środowisku akustycznym. Na życzenie odwiedzamy Klientów, aby doradzić im na miejscu pasujące do ich potrzeb, wielkości pomieszczenia i aranżacji wnętrza.

Nasza wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem i praktyką pozwoli odpowiedzieć na Państwa pytania.

 

                               

 Jesteśmy uczestnikiem Programu RZETELNA Firma  

                                                                                                                                                                                                              

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Focal Aria 926 Kolumna podłogowa

Cena dotyczy 1 szt. Sprzedajemy wyłącznie w parach.

Napisz swoją opinię

Zobacz także