• Wyprzedaż!

MARTIN LOGAN MOTION 20 Kolumna podłogowa

4 199,00 zł
2 699,00 zł Zniżka 1 500,00 zł
Brutto

Cena dotyczy 1 szt. Sprzedajemy wyłącznie w parach.

   

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 2.

Motion 20 jest zapierającą dech deklaracją wizualną niezależnie od swoich kompaktowych wymiarów. Dwa aluminiowe woofery 5.5" sparowano z tylnym portem bass-reflex dla dodatkowe wzmocnienia niskich częstotliwości. Z dodatkiem naszego tweetera Folded Motion, jest to konstrukcja oferująca solidną podstawę basową, doskonałe rozpraszanie i precyzyjne, wysoce dynamiczne wysokie częstotliwości.

martin-logan-motion-20-1_1.jpg
Przetwornik Wysokotowy Folded Motion™

martin-logan-motion-20-2.png

Nigdy nie spocząć na laurach. O tym dokładnie myślą nasi inżynierowie, kiedy pracują na każdym projektem głośnika MartinLogan. Wystarczy spojrzeć na nasz innowacyjny przetwornik wysokotonowy Folded Motion. Ten egzotyczny przetwornik – jak wiesz podobna technologia jest wykorzystywana w głośnikach klasy ultra high-end – pozwala głośnikom serii Motion uzyskać fantastycznie realistyczne wysokie tony. Szybka jak błyskawica reakcja, połączona z dużą powierzchnią (8 razy większą niż typowa 1” kopułka) tworzy przejrzysty, bardzo dynamiczny i precyzyjny dźwięk.

Technologia

Przetwornik Folded Motion pracuje poprzez poruszanie powietrza (które generuje dźwięk) prostopadle do wygiętych wypukłości membrany, podobnie jak akordeon. Ekstremalnie niska masa membrany „ściska” powietrze i wymaga prawie 90% mniejszego zakresu ruchu niż typowa 1” kopułka, co drastycznie zmniejsza zniekształcenia i jednocześnie zapewnia super szybki czas reakcji. Zwiększona powierzchnia charakteryzuje się szerokim, lecz kontrolowanym rozpraszaniem dźwięku budując realistyczną i starannie wyrzeźbioną scenę dźwiękową.

Głośniki podłogowe Motion 40 & 20

 

martin-logan-motion-20-3.jpg
Eleganckie kolumny podłogowe Motion 20 są najnowszym dodatkiem do wielokrotnie nagradzanej serii MartinLogan Motion. dopasowane brzmieniowo do całej serii produktów Motion, nowe modele 20 i 40 wykorzystują nasze zaawansowane tweetery Folded Motion i zaprojektowane zostały w soczystym wykończeniu High Gloss, z subtelnymi, ustawionymi pod kątem górnymi ściankami, zaokrąglonymi krawędziami i wyjątkowymi dla MartinLogan perforowanymi maskownicami.

Wszechstronny wykonawca

Każdy model wykorzystuje podwójny zestaw terminali głośnikowych dla połączeń bi-wire/bi-amp i potężny tylny port bass-reflex. Stabilność jest wzmocniona za pomocą kolców dostarczanych w komplecie.

Typ / Konstrukcja Podłogowa
3-przetworniki
Moc 20 - 200W 
Zalecana moc wzmacniacza
Pasmo przenoszenia 46Hz – 25kHz (+/-3dB)
Rozproszenie 80° x 80°
Bassreflex Tylny pojedynczy
Impedancja 4ohm
Kompatybilny z urządzeniami:
4, 6, 8ohm
Efektywność 90dB
Przetwornik wysokotonowy 26 x 36 mm Folded Motion
133 x 44 mm membrana
Przetwornik średniotonowy 140 mm (5.5") 
Membrana aluminiowa
Przetwornik niskotonowy 140 mm (5.5") 
Membrana aluminiowa
Wymiary (W x S x G) 92.9 x 17.3 x 29.7 cm
Waga 16.8 kg / szt.
Dostępne wersje i kolory:
High Gloss Black
High Gloss Black Cherywood
High Gloss White

Jesteśmy firmą, która posiada "stacjonarny" sklep wraz ze studiem odsłuchowym, gdzie można wypróbować i porównać każdy z oferowanych przez nas produktów.

Praktykujemy też wypożyczenia sprzętu lub organizujemy domowe pokazy, które pomagają dokonać prawidłowych wyborów w zastanym środowisku akustycznym. Na życzenie odwiedzamy Klientów, aby doradzić im na miejscu pasujące do ich potrzeb, wielkości pomieszczenia i aranżacji wnętrza.

Nasza wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem i praktyką pozwoli odpowiedzieć na Państwa pytania.

 

                               

 Jesteśmy uczestnikiem Programu RZETELNA Firma  

                                                                                                                                                                                                              

Specyficzne kody

Nowy produkt

Komentarze

Napisz swoją opinię

MARTIN LOGAN MOTION 20 Kolumna podłogowa

Cena dotyczy 1 szt. Sprzedajemy wyłącznie w parach.

   

Napisz swoją opinię

Zobacz także

Martin Logan MOTION AFX...

MartinLogan Motion AFX Dolby Atmos to dodatkowe głośniki do ustawienia na innych kolumnach serii Motion, tworzące dodatkową warstwę dźwięku nad poziomem uszu słuchacza, pozwalającej lepiej połączyć odbiorcę z bogactwem, szczegółowością i czystością dźwięku.

Cena 1 649,00 zł