Martin Logan MOTION FX Głośniki podstawkowe

1 939,00 zł
Brutto

Martin Logan MOTION FX Głośniki podstawkowe

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 2.

Zarówno kompaktowe jak i mocne, głośniki podstawkowe Motion 2 i 4 i głośniki centralne Motion 6 i 8 oraz surroundy Motion FX wykorzystują wysokiej rozdzielczości tweeter Folded Motion, piękną estetykę i doskonałą mieszankę wydajności i funkcjonalności rzadko spotykaną w głośnikach w tej cenie.

Ładne krzywe
martin-logan-motion-fx-1.jpg
Uzupełniając dźwiękową dokładność głośników Motion, ich styl jest elegancki i zrozumiały. Nieskazitelne wykończenie piano high-gloss i subtelne zakrzywienia razem z naszymi szczególnymi perforowanymi maskownicami oferują głośnikom Motion elegancki i ponadczasowy wygląd. Modele podłogowe oferują również wykończenie fornirem i stylową estetyką, która stapia się z każdym wystrojem.

Zakrzywianie mają również swoje zastosowanie: pozwalają na montaż głośników podstawkowych Motion pod dwoma różnymi kątami za pomocą dołączone uchwytu ściennego. Oznacza to, że można skierować dźwięk w dowolne miejsce, zarówno przy montażu na wysokości ucha, jak i przy montażu wysoko pod sufitem. Ładnie i inteligentne! 

Podłączenie, usprawnione!
martin-logan-motion-fx-2.jpg
Głośniki Motion 2/4, 6/8 & FX wykorzystują wygodne zaciskane terminale, a zakrzywione wycięcia prowadzą kabel głośnikowy bez wysiłku na jego miejsce. Gumowe nakładki na terminalach są wyciągane, odkrywając otwór na końcówki bananowe. Tak proste, że podłączanie tych głośników przypadnie Ci do gustu.

Przetwornik Wysokotowy Folded Motion™

martin-logan-motion-fx-3.png

Nigdy nie spocząć na laurach. O tym dokładnie myślą nasi inżynierowie, kiedy pracują na każdym projektem głośnika MartinLogan. Wystarczy spojrzeć na nasz innowacyjny przetwornik wysokotonowy Folded Motion. Ten egzotyczny przetwornik – jak wiesz podobna technologia jest wykorzystywana w głośnikach klasy ultra high-end – pozwala głośnikom serii Motion uzyskać fantastycznie realistyczne wysokie tony. Szybka jak błyskawica reakcja, połączona z dużą powierzchnią (8 razy większą niż typowa 1” kopułka) tworzy przejrzysty, bardzo dynamiczny i precyzyjny dźwięk.

Technologia

Przetwornik Folded Motion pracuje poprzez poruszanie powietrza (które generuje dźwięk) prostopadle do wygiętych wypukłości membrany, podobnie jak akordeon. Ekstremalnie niska masa membrany „ściska” powietrze i wymaga prawie 90% mniejszego zakresu ruchu niż typowa 1” kopułka, co drastycznie zmniejsza zniekształcenia i jednocześnie zapewnia super szybki czas reakcji. Zwiększona powierzchnia charakteryzuje się szerokim, lecz kontrolowanym rozpraszaniem dźwięku budując realistyczną i starannie wyrzeźbioną scenę dźwiękową.

Typ / Konstrukcja Surround, dipolowy
3-przetworniki
Moc 20 - 160W 
Zalecana moc wzmacniacza
Pasmo przenoszenia 74Hz – 25kHz (+/-3dB)
Bassreflex Tylny pojedynczy
Impedancja 4ohm
Kompatybilny z urządzeniami:
4, 6, 8ohm
Efektywność 91dB
Przetwornik wysokotonowy 2 x (26 x 36 mm) Folded Motion
2 x (133 x 44 mm) membrana
Przetwornik średnio-niskotonowy 133 mm (5.25")
Membrana papierowa
Wymiary (W x S x G) 28.2 x 30.5 x 15.2 cm
Waga 4.4 kg / szt.
Dostępne wersje i kolory:
Black
White


Jesteśmy firmą, która posiada "stacjonarny" sklep wraz ze studiem odsłuchowym, gdzie można wypróbować i porównać każdy z oferowanych przez nas produktów.

Praktykujemy też wypożyczenia sprzętu lub organizujemy domowe pokazy, które pomagają dokonać prawidłowych wyborów w zastanym środowisku akustycznym. Na życzenie odwiedzamy Klientów, aby doradzić im na miejscu pasujące do ich potrzeb, wielkości pomieszczenia i aranżacji wnętrza.

Nasza wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem i praktyką pozwoli odpowiedzieć na Państwa pytania.

 

                               

 Jesteśmy uczestnikiem Programu RZETELNA Firma  

                                                                                                                                                                                                              

Specyficzne kody

Nowy produkt

Komentarze

Napisz swoją opinię

Martin Logan MOTION FX Głośniki podstawkowe

Martin Logan MOTION FX Głośniki podstawkowe

Napisz swoją opinię

Zobacz także

MARTIN LOGAN ELECTROMOTION...

ElectroMotion ESL (EM-ESL) reprezentuje nowy odważny kierunek konstrukcji elektrostatów. wykorzystując pełnowymiarowy, wysoki na 34 cale przetwornik elektrostatyczny XStat, nowy ESL zachowuje się bardziej jak mini flagowiec nie audiofilski głośnik entry level.

Odbiór tylko osobisty. Zapraszamy do odsłuchu w naszej siedzibie

Cena dotyczy 1 szt. Sprzedajemy wyłącznie w parach.

Cena 6 699,00 zł