AQ WEGA 78 Kolumna podłogowa

2 400,00 zł
Brutto

AQ WEGA 78 - Dwudrożna kolumna głośnikowa z głośnikiem wysokotonowym Vifa

Cena dotyczy 1 szt. Sprzedajemy wyłącznie w parach.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 2.

AQ Wega 78

Dwudrożna kolumna głośnikowa, opracowana we współpracy z biurem projektowym Novaguemoc 200W, głośniki niskotonowe z aluminiową membraną uzupełnia głośnik wysokotonowy z tkaninową kopułką, głośnik bardzo wszechstronny.

Design dwudrożnej kolumny głośnikowej AQ Wega 78 wykonany był we współpracy z studiem projektowym Novague, koncentrującym się na wzornictwie przemysłowym. Przez 10 lat kariery niezależny Petr Novague stworzył wiele udanych propozycji, kilka jego projektów zostało nagrodzonych nagrodą Red DotStudio Novague zaprojektowało również meble, telewizor, telefon komórkowy, samochód ERKO o kształtach inspirowanych legendarną Skodą 110R, zbudowany na koncepcji Audi R8. Wspólna praca z biurem projektowym, przenosi jego styl projektowania do tworzenia nowych produktów AQ.

AQ Wega 78 jest kolumną głośnikową z zadziwiająco czystymi liniami i powierzchniami. Wykorzystuje ona zasadę zintegrowanych falowników, które są montowane pomiędzy warstwami kanapkowego czoła. Korpus ma przekrój trapezowy, ponieważ obudowa w samej masie jest sztywniejsza i tłumi tworzenie się niepożądanych fal stojących wewnątrz obudowy. Trapezoidalna kolumna głośnikowa jest solidną bazą, która w dolnej części jest wyposażona w trzy kolce. To rozwiązanie eliminuje przenoszenie drgań pomiędzy głośnikiem i środowiskiem, z powodu tej zasady basy są przejrzyste, a przy tym solidne.

Para średniobasowych głośników z metalową membraną 6″ w kształcie kulowym działa we wspólnym czasie. Membrany są zawieszone na wieszaku z nisko tłumiąca gumą z długotrwałym czasem użytkowania i liniową charakterystyką.

Elektroniczna zwrotnica z skomplikowanym połączeniem filtra pierwszego i drugiego rzędu basów, które są połączone z głośnikiem wysokotonowym Vifa. Głośnik wysokotonowy ma cewkę powietrzną w polu magnetycznym utworzonym przez magnes neodymowy Silnik liniowy jest zamontowany w tylnej komorze, co rozszerza zakres niższych częstotliwości. Membrana w kształcie polotoroidalnym jest w środku uzupełniona kierunkowym stożkiem.

Wega 78 jest z jej dźwiękiem przeznaczona dla słuchaczy, którzy kładą nacisk na dokładność i dynamikę reprodukcji. Dzięki doskonałej jakości użytych głośników posiada wystarczające rezerwy mocy.

Parametry techniczne Wega 78

                                                                          aq-wega-78-1.png

Jesteśmy firmą, która posiada "stacjonarny" sklep wraz ze studiem odsłuchowym, gdzie można wypróbować i porównać każdy z oferowanych przez nas produktów.

Praktykujemy też wypożyczenia sprzętu lub organizujemy domowe pokazy, które pomagają dokonać prawidłowych wyborów w zastanym środowisku akustycznym. Na życzenie odwiedzamy Klientów, aby doradzić im na miejscu pasujące do ich potrzeb, wielkości pomieszczenia i aranżacji wnętrza.

Nasza wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem i praktyką pozwoli odpowiedzieć na Państwa pytania.

 

                               

 Jesteśmy uczestnikiem Programu RZETELNA Firma  

                                                                                                                                                                                                              

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

AQ WEGA 78 Kolumna podłogowa

AQ WEGA 78 - Dwudrożna kolumna głośnikowa z głośnikiem wysokotonowym Vifa

Cena dotyczy 1 szt. Sprzedajemy wyłącznie w parach.

Napisz swoją opinię