• Nowy

REL S3 Subwoofer

7 690,00 zł
Brutto

Seria S łączy najwyższą wydajność jaką kiedykolwiek REL mógł stworzyć w produktach średniego przedziału cenowego z łatwością obsługi i swobodą instalacji. 

Szybki, Zabawny i Potężny
 
Kompaktowy S3
 
Podczas gdy S3 jest najtańszy, najbardziej kompaktowy w serii S, byłoby błędem myśleć o nim, jak o maleństwie. Szybki, melodyjny, zabawny i niezwykle dynamiczny, S3 pozwala w ograniczonej przestrzeni i mimo kompaktowych wymiarów czerpać korzyści z wydajności Serii S.
S3 posiada potężny 250W wzmacniacz klasy D z technologią NextGen, szybki i lekki głośnik z dopasowaną membraną pasywną w starannie dopracowanej obudowie do produkcji basu, który jest dość niezwykły jak na tak skromne rozmiary obudowy.
 
 
Szybkość i Atak
 
Nakładka przeciwpyłowa z anodyzowanego aluminium
 
Głośnik S3 posiada nową specjalnie zaprojektowaną nakładkę przeciwpyłową wykonaną z anodyzowanego aluminium. Dzięki temu uzyskano większe usztywnienie membrany, co skutkuje lepszą odpowiedzią impulsową przy jednoczesnym zmniejszeniu masy membrany aż o 15%. Staranne dopasowanie głośnika oraz membrany biernej do objętości obudowy zaowocowało wyjątkową wydajnością przy tej wielkości i cenie.
S3 jest potężny, szybki i muzykalny.
 
 
Czysty Bass
 
Dopasowana membrana bierna
 
Membrany bierne REL są starannie dopasowane do głośników aktywnych. W przypadku subwoofera S3, dobraliśmy tą samą wielkość membrany biernej, co głośnika aktywnego, częstotliwość podziału dostroiliśmy nieco niżej niż częstotliwość rezonansowa głośnika, dzięki czemu uzyskaliśmy bas nisko schodzący i doskonale kontrolowany.
 
 
Jednolity Dźwięk
 
Cyfrowy wzmacniacz 400W NextGen2.
 
Oprócz głośników, wydajność subwooferów REL zawdzięczamy wzmacniaczom i filtrom wejściowym.
S3 używa prostego filtra, który potrzebuje zaledwie 8ms aby dotrzeć do głośnika. Ta szybkość i odpowiednie filtry pozwalają na doskonałe dopasowanie się do głosników głównych.
 
Wzmacniacz zastosowany w S3 to potężny wzmacniacz impulsowy NextGen2 o mocy 400W. Konstrukcja ta okazała się wyjątkowo niezawodna i bardzo szybko zagwarantowała sobie pozycję doskonałego partnera dla głośnika w S3.
 
 
Wolność
 
Longbow™. Łączność bezprzewodowa
 
Nadajnik Longbow pozwala na szybkie przesyłanie basu, bez kompresji na odległość ok 13m (w zależności od przeszkód). Wybraliśmy nieskompresowany format transmisji danych, w odróżnieniu od sygnałów Wi-Fi i Bluetooth.
Dlatego, że mamy do czynienia z produktem REL, opracowaliśmy nadajnik Longbow, który dostarcza sygnał wysokopoziomowy (również niskopoziomowy niefiltrowany), jak i 1.LFE dla uzyskania najlepszej jakości basu w referencyjnych systemach kina domowego przy zastosowaniu przesyłu bezprzewodowego.

Jesteśmy firmą, która posiada "stacjonarny" sklep wraz ze studiem odsłuchowym, gdzie można wypróbować i porównać każdy z oferowanych przez nas produktów.

Praktykujemy też wypożyczenia sprzętu lub organizujemy domowe pokazy, które pomagają dokonać prawidłowych wyborów w zastanym środowisku akustycznym. Na życzenie odwiedzamy Klientów, aby doradzić im na miejscu pasujące do ich potrzeb, wielkości pomieszczenia i aranżacji wnętrza.

Nasza wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem i praktyką pozwoli odpowiedzieć na Państwa pytania.

 

                                    

 Jesteśmy uczestnikiem Programu RZETELNA Firma  

                                                                       

Specyficzne kody