Audiovector SR3 Avantgarde

15 595,00 zł
Brutto
Audiovector SR3 Avantgarde

Cena za sztukę. Sprzedajmy wyłącznie w parach

Dostępne kolory: czarny lakier fortepianowy, biały

Audiovector SR3 Avantgarde

Pierwszy tweeter w modelu Avantgarde skonstruowaliśmy w oparciu o model Signature. Potem jednak skorzystaliśmy z Air Motion Transformer w zupełnie nowej formie, która wyzwoliła rewolucyjne możliwości: jeden głośnik dający zakres od 2900 Hz do ponad 50.000 Hz!

To było spełnienie marzeń. Zamiast korzystać z supertweetera z jego wszystkimi problemami fazowymi, Ole Klifoth i jego zespół postanowili wykorzystać tylko jeden doskonały przetwornik. Ciągłe badania nad szybkością nowego głośnika średniotonowego oraz zwrotnicy były niezbędne do uzyskania płynnego przejścia od średnich do wysokich tonów.

Nowy głośnik średniotonowy został specjalnie zaprojektowany do 10,000 Hz. Tweeter Avantgarde zbudowany w technologii Air Motion Transformer został pozbawiony kompresji, a dzięki konfiguracji SEC, która pozwala na częściowe wentylowanie głośnika, jest on szybki i bardzo przejrzysty, niczym głośnik elektrostatyczny. Jednak dynamika jest z pewnością na wyższym poziomie.

SR 3 Super i SR 3 Signature może zostać przebudowany do modelu SR 3 Avantgarde, natomiast ten do wersji SR 3 Avantgarde Arrête.

Dane techniczne

ZASTOSOWANIE Kolumna podłogowa

EFEKTYWNOŚĆ 91,5 dB

PASMO PRZENOSZENIA26 – 52 000 Hz

IMPEDANCJA NOMINALNA 8 ohm

CZĘSTOTLIWOŚĆ PODZIAŁU 240/2900

MOC 300W

WYMIARY 103 x 19 x 33 cm

Specyficzne kody