SVS Prime Satellite

824,50 zł
Brutto

Cena dotyczy 1 szt. Sprzedajemy wyłącznie w parach.

Kolor Black Ash

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

SVS Prime Satellite to kolumny naścienne (lub podstawkowe). Charakteryzują się wyjątkową precyzją oraz równowagą tonalną. Doskonale sprawdzą się przede wszystkim jako kolumny surround w systemach kina domowego lub jako głośniki stereofoniczne do niedużych pomieszczeń. Wyraźny, przestrzenny dźwięk połączony z wyraźnym zapasem mocy sprawia, że kolumny mogą z powodzeniem rywalizować z podobnymi konstrukcjami na rynku.         

Pod względem jakości dźwięku SVS Prime Satellite ustawiają poprzeczkę wysoko. Przejrzystość, szerokość czy stabilność sceny dźwiękowej jest na bardzo wysokim poziomie. Jakość obrazowania wokalu oraz towarzyszących mu instrumentów muzycznych zbliża słuchacza do sali koncertowej. 
 
SVS Prime Satellite zostały zbudowane, by zmierzyć się z najbardziej wymagającą ścieżką dźwiękową. Nieważne czy zapisanej w formacie stereo czy wielokanałowym. Słuchając muzyki poprzez Prime Satellite odkryć możesz szczegóły, których na innych kolumnach do tej pory nie usłyszałeś. 
 
PRZETWORNIKI
 
Każdy element konstrukcyjny głośników Prime Satellite został zaprojektowany z myślą o doskonałym brzmieniu. Od najwyższej klasy głośników i zwrotnicy SoundMatch po wyjątkowo grube przegrody i wewnętrzne usztywnienia, które zostały zoptymalizowane pod kątem technologii FEA.
 
Jednocalowy głośnik wysokotonowy jest lekki, sztywny i bardzo wydajny. Nawet grając głośno, wysokie częstotliwości przenoszone są krystalicznie czysto. Duża przejrzystość brzmienia łączy się z wzorowym wokalem, który jest jednocześnie ostry, delikatny i naturalny.
 
4,5 calowy głośnik średnio-niskotonowy bez wysiłku dostarczają wyraźnego basu. Materiał stożka jest niezwykle lekki i sztywny. Wprowadzają słuchacza w świat muzyki, podkreślający przestrzenny charakter instrumentów i efektów dźwiękowych filmów. Głośnik niskotonowy ma oddzielną wewnętrzną, szczelną komorę o specjalnie zaprojektowanym kształcie. Rezultatem są wyraźne średnie tony oraz mocny i dokładny bas, który słyszysz i co ważniejsze, czujesz. 
 
ZWROTNICA
 
Ponieważ przetworniki klasy premium wymagają doskonałej "elektroniki", nie szczędzono wydatków na innowacyjną 2 drożną zwrotnicę SVS SoundMatch. Konstrukcja jej została zaprojektowana tak, aby każdy głośnik niskotonowy miał swój własny dyskretny tor. Rezultatem tego jest dynamiczna, zwarta i precyzyjną scena dźwiękowa, z dokładną charakterystyką pasma we wszystkich miejscach odsłuchowych w pomieszczeniu. Precyzyjne strojenie zwrotnicy SoundMatch zapewnia niezrównaną dokładność w całej rozpiętości przenoszonego pasma. Od najwyższych dźwięków sopranu po głębokie basy. Odwzorowuje przy tym zapis pierwotnej ścieżki dźwiękowej.
 
OBUDOWA
 
Obudowy kolumn Prime Satellite wykonane zostały z płyty MDF. Pokryte są okleiną w kolorze black ash, black high gloss oraz white high gloss. Specjalnie zwężone krawędzie frontów zasłania idealnie dopasowana czarna maskownica. Mimo kompaktowych gabarytów kolumny zwracają uwagę nowoczesnym wzornictwem i wyjątkowym dźwiękiem.
 
GWARANCJA
 
Kładąc nacisk na wysokie standardy jakościowe oraz wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów firma SVS wprowadziła 5-letnią gwarancję na kolumny pasywne oraz subwoofery.
SPECYFIKACJA
Głośnik średniotonowy 4,5" (11,4cm) membrana polipropylenowa
Głośnik wysokotonowy 1" (2,54cm) aluminiowa kopułka
Impedancja 8 Ω
Konstrukcja bass reflex
Moc krótkotrwała/długotrwała Rekomendowana moc wzmacniacza 20 - 150 watt
Pasmo przenoszenia 69 Hz-25 kHz (±3 dB)
Skuteczność 85 dB (2.83V @ 1 meter full-space, 300-3kHz)
Waga 2,95 kg./szt
Kolor Black Ash, Piano Black HG, Piano White HG
Wymiary 22,48 x 12,45 x 16 cm

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

SVS Prime Satellite

Cena dotyczy 1 szt. Sprzedajemy wyłącznie w parach.

Kolor Black Ash

Napisz swoją opinię