Końcówka mocy PA 1175 Gold Note

31 235,00 zł
Brutto

PA-1175 to pierwszy, stereofoniczny wzmacniacz mocy firmy Gold Note, która od ponad 20 lat zajmuje się projektowaniem elektroniki a najnowsze dzieło zawiera wszystkie innowacje wyróżniające konstrukcje Gold Note . PA-1175 łączy technologię pochodzącą z uznanych wzmacniaczy Demidoff z końcówką o dużej mocy. To pionierska konstrukcja wynikająca z połączenia nowych innowacyjnych technologii.

Kolor
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

PA-1175 jest stereofonicznym wzmacniaczem mocy, wyposażonym w 4 dopasowane pary tranzystorów na każdy kanał, oraz opatentowany generator prądu stałego. Generator GOLD NOTE BIAS poprzez duży prąd zapewnia wysoką moc wzmacniacza przy bardzo małym poziomie zniekształceń. Wzmacniacz wyposażony jest w innowacyjny optyczny BIAS firmy Gold Note, który wykorzystuje optyczne sterowanie referencyjnym napięciem urządzenia. Jest to rozwiązanie bardziej stabilne w porównaniu z tradycyjnymi układami elektronicznymi i zapewnia wyjątkową jakość dźwięku. Wzmacniacz wyposażono w technologię BTL [Bridge-Tied-Load], dzięki której może być zmostkowany zwiększają moc z 175 Watt na kanał ( 8 ohm) do 350 Watt na kanał w trybie MONO Elastyczność wzmacniacza umożliwia zwiększenie mocy przez zastosowanie trybu mono dla głośników, które wymagają dużej mocy i dużej ilości energii. Dzięki specjalnie zaprojektowanemu toroidalnemu transformatorowi audio o pojemności 630VA, w unikatowym kształcie spiralnego pierścienia, a także dzięki zastosowaniu technologi Ducati Race Silent Block, pochodzącej bezpośrednio z wyścigów moto GP, całkowicie wyeliminowano wibracje mechaniczne i uzyskano doskonałą izolację. Mały transformator 6VA zasila wszystkie pozostałe funkcje, poza ścieżką sygnału audio, by zachować jak najlepszą wydajność wzmacniacza. PA-1175 wyposażony jest także w przełącznik współczynnika tłumienia 250/25 DF który pozwala idealne dopasować do dowolnego rodzaju głośników obciążających wzmacniacz. Pełna moc i doskonała kontrola przy wartości 250 DF, niezbędna przy dużych i trudnych głośnikach, które działają jak niskonapięciowe wzmacniacze lampowe. Wartość 25 DF jest idealna do prowadzenia głośników o wysokiej czułości lub mini monitorów. Wprowadziliśmy nową unikatową ochronę dla sygnału wyjściowego, która optycznie analizuje sygnał audio. Ochrona optyczna jest całkowicie oddzielona od ścieżki sygnału audio i zapewnia doskonałą ochronę sygnału oraz niespotykaną wydajność. Całość konstrukcji dopełniają najwyższej klasy komponenty gniazda RCA, XLR oraz rodowane terminale głośnikowe: Rhodium Gold Note speaker terminals PA-1175 jest zbudowany na bardzo solidnej konstrukcji stalowej, obudowanej grubymi panelami aluminiowymi w celu wyeliminowania zakłóceń RFI/EMI ELEGANCJA I MOC

Projekt Stefano Bonifaziego uwypukla i podkreśla elegancję potężnego 25 kilowego wzmacniacza dużej mocy.

WZMACNIACZ O DUŻEJ MOCY

PA-1175 jest wzmacniaczem stereofonicznym o mocy 175Watt/ na kanał (8 Ohm)

W wersji zmostkowanej (MONO) osiąga moc 350 Watt/ na kanał

GOLD NOTE AUDIO DESIGN

Cztery pary tranzystorów na kanał to projekt GOLD NOTE, który jest pochodną

konstrukcji serii Diamond Line

OPTYCZNA REGULACJA BIAS

Całkowicie innowacyjny projekt optycznej regulacji BIAS firmy GOLD NOTE pozwala uzyskać silny, czysty sygnał muzyczny o bardzo niskim poziomie zniekształceń OCHRONA OPTYCZNA Innowacyjny projekt ochrony optycznej pozwala uzyskać najlepszą jakość sygnału audio

REGULOWANY WSPÓŁCZYNNIK TŁUMIENIA

Regulowany współczynnik tłumienia ( Damping Factor) 250/25 pozwala na podłączenie

zarówno potężnych kolumn jak i małych o dużej czułości, także mini monitorów

Specyfikacja:

Wymiary: 430mm szer.| 135mm wys.| 370mm gł.

Waga: 25kg

Wzmacniacz mocy z optycznym BIAS

Moc: 175W/kanał (8Ω) i 350W(8Ω) mono BTL

Pasmo przenoszenia: 1Hz-100kHz +/-1dB

Zniekształcenia harmoniczne THD: <0.01% (20Hz-20kHz)

Stosunek sygnału do szumu: -110dB

Współczynnik tłumienia: przełączany 250 lub 25

Szybkość narastania napięcia (slew rate): 20V/µs

Wejścia audio

Stereo RCA, stereo XLR symetryczne

Czułość wejścia: 1000mV/ RCA i 4000mV/ XLR

Oporność wejścia: 47Kohm

Wyjścia audio

Głośniki: terminale rodowane Gold Note BP-01 Rhodium Plated Binding Posts

Transformatory: 630VA Toroidal Customized Audio Power Transformer

oraz 6VA dla pozostałych funkcji poza torem audio

Zużycie prądu: 800W max – < 1 W tryb jałowy

Jesteśmy firmą, która posiada "stacjonarny" sklep wraz ze studiem odsłuchowym, gdzie można wypróbować i porównać każdy z oferowanych przez nas produktów.

Praktykujemy też wypożyczenia sprzętu lub organizujemy domowe pokazy, które pomagają dokonać prawidłowych wyborów w zastanym środowisku akustycznym. Na życzenie odwiedzamy Klientów, aby doradzić im na miejscu pasujące do ich potrzeb, wielkości pomieszczenia i aranżacji wnętrza.

Nasza wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem i praktyką pozwoli odpowiedzieć na Państwa pytania.

 

                               

 Jesteśmy uczestnikiem Programu RZETELNA Firma  

                                                                                                                                                                                                              

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Końcówka mocy PA 1175 Gold Note

PA-1175 to pierwszy, stereofoniczny wzmacniacz mocy firmy Gold Note, która od ponad 20 lat zajmuje się projektowaniem elektroniki a najnowsze dzieło zawiera wszystkie innowacje wyróżniające konstrukcje Gold Note . PA-1175 łączy technologię pochodzącą z uznanych wzmacniaczy Demidoff z końcówką o dużej mocy. To pionierska konstrukcja wynikająca z połączenia nowych innowacyjnych technologii.

Napisz swoją opinię

Zobacz także

Gramofon Giglio Gold Note

Włoski gramofon klasy High-End

"Tradycja w nowej odsłonie: kształt i materiały inspirowane ziemią i powietrzem - wszystkie

elementy składają się na tak unikalną konstrukcję"

tylko odbiór osobisty - zapraszamy na odsłuch do naszej siedziby

Cena 21 115,00 zł