Dynavoice Definition DF-8 Kolumna podłogowa

2 395,00 zł
Brutto

Cena dotyczy 1 szt. Sprzedajemy wyłącznie w parach.

Kolor
Ilość

Dynavoice Definition DF-8 kolumny wolnostojące

Większość współczesnych kolumn powstaje w idealnych warunkach akustycznych, zazwyczaj w specjalnie zaprojektowanym pokoju odsłuchowym. Konstruktorzy mierzą wszelkie możliwie parametry techniczne. Dzięki kosztownym urządzeniom i zaawansowanym programom komputerowym pomiary te są idealne. W firmie Dynavoice praca nad kolumnami rozpoczyna się od zastosowania tych samych metod.

Ponieważ kolumny są jednak najczęściej odsłuchiwane w zwyczajnych domowych pokojach, inżynierowie Dynavoice’a na tym nie poprzestają. Budują kolumny przystosowane do normalnych odsłuchów. Pomiary wykonują również w przeciętnych pokojach, aby nawet w takich warunkach ich dźwięk był jak najlepszy. Wychodzą z założenia, że kolumny powinny być brzmieniowo elastyczne i zapewniać przyjemność ze słuchania muzyki w każdym domu — nie tylko w laboratorium.

DYNAVOICE DEFINITION DF-8

Kolumny marki Dynavoice wytwarzane są z myślą o osiągnięciu perfekcji brzmieniowej — zgodnie z zamysłem konstruktorów. Jednak ostateczną decyzję co do charakteru ich brzmienia podejmuje słuchacz. Terminale X-change pozwalają modyfikować charakter tonów średnich dopasowując go do indywidualnych upodobań i sprzętu towarzyszącego.

Niezaprzeczalnym faktem jest również wybitna relacja jakości do ceny, potwierdzona opiniami klientów i recenzentów prasy branżowejSeria Definition podnosi poprzeczkę bardzo wysoko. Dźwięk, design i wykonanie spełniają oczekiwania najbardziej wymagających słuchaczy. Dynavoice Definition DF-8 to największe kolumny w serii Definition. W przeciwieństwie do mniejszych DF-5 i DF-6 wyposażono je w dwa ośmiocalowe głośniki basowe. Kolumny grają błyskotliwie i przejrzyście, a bas jest po prostu wyczynowy. Usunięcie zatyczki z tylnej rury bass refleksu dodatkowo wzmacnia bas.


Głośniki wysokotonowe

Wszystkie kolumny serii Definition wyposażone są w dwa niezwykłe tweetery. Rozwiązanie takie nie jest zbyt często spotykane, a jeżeli już, to w kolumnach ze znacznie wyższego zakresu cenowego. Za reprodukcję niższego podzakresu wysokich częstotliwości odpowiedzialna jest miękka kopułka, natomiast częstotliwości najwyższe przetwarza głośnik wstęgowy. Głośnik ten wytwarza wyjątkowo przyjemny i naturalny dźwięk.

KOLUMNA PODŁOGOWA DYNAVOICE DEFINITION DF-8

X-change

Każdy człowiek ma inny wzorzec dźwięku, nie wspominając o różnym brzmieniu elektroniki odtwarzającej muzykę. Dlatego serię Definition wyposażono w terminale X-change. W górnej części terminalu znajdują się trzy pozłacane kontakty, które umożliwiają precyzyjne dostrojenie średniego zakresu częstotliwości. Można wybrać jedną spośród następujących opcji: –2 dB / 0 dB / +2 dB / +4 dB. Zmiana pozycji kontaktu zmienia całościowy charakter brzmienia kolumny. Unikamy w ten sposób stosowania regulatorów barwy we wzmacniaczu.

Obudowa

Warunkiem stabilności i czystości dźwięku jest dobrze wykonana, martwa akustycznie obudowa. Boczne ścianki wykonane są z 18 mm MDF-u, natomiast ścianki przednia i tylna z 15 mm MDF-u wzmocnionego dodatkową malowaną warstwą o grubości 25 mm. Ponadto skrzynki wzmacniane są wewnątrz sztywnymi prętami o wymiarach  4 x 15 mm. Tak znakomicie wykonaną obudowę z trudem znajdziemy wśród konstrukcji z wyższej półki cenowej.Specyfikacja Dynavoice Definition DF-8

Typ Kolumna podłogowa
Model DF-8
Dostępne kolory Czarny, Dąb, Biały
Moc (RMS): 200 W
Moc (Max): 280 W
Pasmo przenoszenia 23-32.000 Hz
Efektywność 94 dB
Nominalna impedancja 6 Ohm
Częstotliwość podziału 370 / 3200 / 12800 Hz
Głośnik niskotonowy 2 x 8 inch
Głośnik średniotonowy 6,5 inch
Głośnik wysokotonowy Ribbon + Soft Dome
Wymiary (SxWxG): 240 x 1105 x 380 mm
Masa

28,1 kg

Dynavoice

Specyficzne kody

Komentarze

Oceń 

2020-05-26

Świetny sprzęt

Niezła cena i super możliwości

Napisz swoją opinię

Dynavoice Definition DF-8 Kolumna podłogowa

Cena dotyczy 1 szt. Sprzedajemy wyłącznie w parach.

Napisz swoją opinię

Zobacz także