AKG Y 55 czarne słuchawki

499,00 zł
Brutto

Słuchawki AKG Y55 oferują najwyższą jakość dźwięku,

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


AKG Acoustics – firma produkująca przewodowe oraz bezprzewodowe systemy elektroakustyczne. Założona w 1947 roku w Wiedniu przez Austriaków Rudolfa Goerike i Ernesta Plessa pod nazwą Akustische und Kino-Geräte Ges. m. b. H. (niem. Urządzenia Akustyczne i dla Kin Sp. z o.o). W 1994 roku została przejęta przez Harman International Industries. Oferta firmy skierowana jest głównie na rynki: studyjny, nagraniowy, broadcast, koncertowy, konferencyjny i instalacyjny do zastosowań komercyjnych, profesjonalnych a także domowych.

Słuchawki AKG y55

Słuchawki AKG Y55 oferują najwyższą jakość dźwięku, zapewniając odporność na trudne warunki oraz funkcjonalność konieczne w przypadku całkowitej koncentracji na tworzeniu muzyki.

akg y55 pałąk

Najlepiej rozumiemy istotność jakości odtwarzanej muzyki. Załóż słuchawki AKG Y55 wyposażone w zamknięte muszle, aby doświadczyć wyjątkowej jakości dźwięku, odizolować się od zakłóceń z zewnątrz i poczuć głębokie, doskonale brzmiące basy. Mikrofon w przewodzie, funkcja zdalnego sterowania, zapewniająca dodatkową swobodę ruchów, odłączany kabel oraz poprawiający uniwersalność urządzenia adapter wtyku to tylko jedne z wielu zalet tych niezwykłych słuchawek. Trwała konstrukcja wyposażona w obrotowe muszle pozwala odnaleźć się użytkownikowi nawet w najtrudniejszych warunkach.

Mechanizm składania 3D-Axis pozwala na łatwe przechowywanie i transport słuchawek Y55 zaraz po zakończeniu występu, zaś akrylowe wykończenie, dostępne w czterech kolorach, pozwoli użytkownikowi zaimponować jeszcze bardziej stylem. Dostosowane do pracy DJ-ów nowe słuchawki Y55 stanowią doskonałe narzędzie dla każdego miłośnika muzyki stojącego przy konsolecie. Model Y55, dla wielu już niezastąpiony, jest doskonale dostosowany do potrzeb użytkownika, zapewniając perfekcyjną jakość dźwięku i możliwość koncentracji na samej pracy.

AKG y55 Black

W zestawie AKG Y55 zastosowano kabel podłączany tylko do jednej z nausznic. Zastosowanie kabla podłączanego z jednej strony minimalizuje ryzyko jego splątania i pozwala skupić się wyłącznie na słuchaniu muzyki.

  • 1 para słuchawek AKG Y55 z odłączanym przewodem, mikrofonem w przewodzie orazuniwersalnymi funkcjami sterowania
  • Adapter3,5 mm do 6,3 mm
  • Pokrowiec

opakowanie akg y55

Jesteśmy firmą, która posiada "stacjonarny" sklep wraz ze studiem odsłuchowym, gdzie można wypróbować i porównać każdy z oferowanych przez nas produktów.

Praktykujemy też wypożyczenia sprzętu lub organizujemy domowe pokazy, które pomagają dokonać prawidłowych wyborów w zastanym środowisku akustycznym. Na życzenie odwiedzamy Klientów, aby doradzić im na miejscu pasujące do ich potrzeb, wielkości pomieszczenia i aranżacji wnętrza.

Nasza wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem i praktyką pozwoli odpowiedzieć na Państwa pytania.

 

                               

 Jesteśmy uczestnikiem Programu RZETELNA Firma  

                                                                                                                                                                                                              

Specyficzne kody

Nowy produkt

Komentarze

Oceń 

2020-06-27

Świetne słuchawki

W tej cenie chyba nie ma lepszych słuchawek

Napisz swoją opinię

AKG Y 55 czarne słuchawki

Słuchawki AKG Y55 oferują najwyższą jakość dźwięku,

Napisz swoją opinię

Zobacz także