AKG K 430 Słuchawki - białe

259,00 zł
Brutto

Sprzęt AKG koncertował z każdym od Franka Sinatry i Rolling Stones po Missy Elliott i Kanye West.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

AKG Acoustics – firma produkująca przewodowe oraz bezprzewodowe systemy elektroakustyczne. Założona w 1947 roku w Wiedniu przez Austriaków Rudolfa Goerike i Ernesta Plessa pod nazwą Akustische und Kino-Geräte Ges. m. b. H. (niem. Urządzenia Akustyczne i dla Kin Sp. z o.o). W 1994 roku została przejęta przez Harman International Industries. Oferta firmy skierowana jest głównie na rynki: studyjny, nagraniowy, broadcast, koncertowy, konferencyjny i instalacyjny do zastosowań komercyjnych, profesjonalnych a także domowych.

AKG

Mając ponad 1400 międzynarodowych patentów, AKG® dostarcza potężne, niezakłócone dźwięki, na których specjaliści od muzyki polegają od ponad 60 lat, konsekwentnie produkując jedne z najwierniejszych i najbardziej naturalnie brzmiących słuchawek i mikrofonów w historii dźwięku. 

"Firma Akustische und Kino-Geräte Gesellschaft mbH - nazwa skrócona do AKG w 1965 roku - została założona przez dwóch wiedeńczyków, lekarza dr. Rudolfa Görike oraz inzyniera Ernsta Pless w roku 1947. Od tego czasu AKG wzbogaca rynek słuchawek o ciągłe innowacje , zapewniając najwierniejsze brzmienie profesjonalistom ze studiów nagraniowych, audiofilom oraz każdemu pasjonatowi muzyki, dekada po dekadzie. "
"Sprzęt AKG koncertował z każdym od Franka Sinatry i Rolling Stones po Missy Elliott i Kanye West. Mamy nawet zrobione kilka tysięcy okrążeń orbity okołoziemskiej na pokładzie stacji kosmicznej Mir z gwiazdami należącymi do innej odmiany. Teraz jakość AKG jest dostępna dla każdego, kto jej chce, z przewodowymi, bezprzewodowymi i eliminującymi hałas słuchawkami, które odtwarzają ulubioną muzykę z całym bogactwem i subtelnością oryginalnego wykonania - tylko dla Twoich uszu. Jeśli myślisz poważnie o muzyce, i szukasz doskonałych słuchawek nausznych lub dousznych, które spełniają Twoje rygorystyczne normy, nie szukaj dalej niż AKG."
WYPOSAŻENIE/SPECYFIKACJA AUDIO
Przetwornik Closed-back headphones
Frequency Response 12 Hz - 28 kHz
Maksymalna moc wejściowa 30 mW
Impedancja wejścia 32 ohms
Czułość 125 dB SPL/V
AKG EASY COMPARE
Style On-ear
Sound Signature sound
Connectivity Wired
Smartphone control No control option
WYPOSAŻENIE/SPECYFIKACJA OGÓLNA
Kolor Pomarańczowy
Kabel (bezprzewodowy) 3,5mm (1/8"), length 1m (3,3 ft.)
Connector Hard gold-plated jack plug and contacts
Masa 110 g
Masa 110 g

Jesteśmy firmą, która posiada "stacjonarny" sklep wraz ze studiem odsłuchowym, gdzie można wypróbować i porównać każdy z oferowanych przez nas produktów.

Praktykujemy też wypożyczenia sprzętu lub organizujemy domowe pokazy, które pomagają dokonać prawidłowych wyborów w zastanym środowisku akustycznym. Na życzenie odwiedzamy Klientów, aby doradzić im na miejscu pasujące do ich potrzeb, wielkości pomieszczenia i aranżacji wnętrza.

Nasza wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem i praktyką pozwoli odpowiedzieć na Państwa pytania.

 

                                   

 Jesteśmy uczestnikiem Programu RZETELNA Firma  

                                                                                                                                                                                                              

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

AKG K 430 Słuchawki - białe

Sprzęt AKG koncertował z każdym od Franka Sinatry i Rolling Stones po Missy Elliott i Kanye West.

Napisz swoją opinię

Zobacz także