T+A R 1000 E System „all–in-one“ (wszystko w jednym)

25 900,00 zł
Brutto

Odtwarzacz wieloformatowy / wieloźródłowy / wzmacniacz
CD; Klient sieciowy; Tuner FM; Tuner DAB; Radio internetowe; Serwisy muzyczne (Tidal, Deezer, qobuz), Bluetooth (A2DP, aptX®); Przetwornik D/A (PCM, DSD).

Kolor
Ilość

Następca modelu Music Receiver - R 1000 E - to urządzenie uniwersalne zawierające w sobie geny PA 1000 E i MP 1000 E. Ten wysokiej klasy jednoczęściowy system muzyczny jest wyposażony w najnowsze technologie i komponenty, dzięki czemu automatycznie plasuje się w ścisłej światowej czołówce jeśli chodzi o urządzenia all-in-one. R 1000 E łączy w sobie klasyczną technologię analogową dla sekcji wzmacniacza z najnowszą cyfrową technologią odtwarzania muzyki ze źródeł wewnętrznych. Jest również wyposażony w dużą liczbę wysokiej jakości wejść analogowych i cyfrowych, co czyni go idealnym centrum nowoczesnego systemu stereo. Do urządzenia można podłączyć niemal wszystko, włącznie z dekoderem telewizyjnym, konsolą lub gramofonem (opcjonalny moduł phono). Podobnie, jak w MP 1000 E, użytkownik może wybrać także strumieniowe przesyłanie muzyki z komputera - nie ma żadnych ograniczeń! Co więcej, R 1000 E przeznaczony dla wszystkich formatów ponieważ jego wysokiej jakości konwerter przetwarza wszystko włącznie z audiofilskim formatem DSD na najwyższym poziomie.

Cechą charakterystyczną R 1000 E jest obecność wysokiej jakości mechanizmu CD, modułu Bluetooth z aptX, tunera cyfrowego, klienta streamingowego czy dodatkowych gniazd dla innych źródeł cyfrowych. Oznacza to po prostu, że R 1000 E może uzyskać dostęp do wszystkiego, co dostarcza muzykę - CD, FM, FM-HD i radia DAB+, a także radia internetowego, serwerów muzycznych pracujących w sieci UPnP, pamięci USB, laptopa, komputera, tabletu czy smartfona z łącznością Bluetooth. Jeśli natomiast chodzi o sekcję wzmacniacza, niemieccy inżynierowie nie musieli szukać daleko. Szybko doszli do wniosku, że stopnie wyjściowe w integrze PA 1000 E są tak dobre, że należy w możliwie wiernej formie przeszczepić je do wielofunkcyjnego kombajnu R 1000 E. Udało się to zrobić tylko z nieznacznym zmniejszeniem mocy wyjściowej. Urządzenie oddaje 180 W na kanał przy 4 omach, co pozwoli mu wysterować większość zestawów głośnikowych dostępnych na rynku. R 1000 E wykorzystuje także klasyczny zasilacz bazujący na dużym transformatorze toroidalnym, który charakteryzuje się bardzo stabilną pracą pod dużym obciążeniem. Gwarantuje to moc, która jest wysoka nie tylko "na papierze", ale rzeczywiście jest dostępna w każdym momencie podczas odsłuchu. Podobnie, jak MP 1000 E, model R 1000 E obsługuje serwis streamingowy TIDAL, a już niedługo użytkownicy otrzymają dostęp do serwisów Deezer i Qobuz dzięki darmowej aktualizacji oprogramowania.

Dane techniczne
Moc wyjściowa: 2 x 115 W (8 omów), 2 x 180 W (4 omy)
Pasmo przenoszenia: 1 Hz - 250 KHz
Zniekształcenia harmoniczne: < 0,004%
Stosunek sygnał/szum: 106 dB
Odtwarzane płyty: CD/DA, CD-R, CD-RW
Odtwarzane formaty plików: MP3, AAC, OGG-Vorbis, FLAC, WAV, AIFF, ALAC
Jakość sygnału: PCM 32-192 kHz, 16/24 bit, DSD 64
Streaming: LAN 10/100 Base-T, WLAN 802.11 b/g/n
Obsługiwane serwisy: TIDAL, Deezer, Qobuz
Tuner FM: 87,5 - 108 MHz
Wymiary (W/S/G): 11,5/44/37 cm
Masa: 13 kg

Opcjonalnie we wzmacniaczach serii R istnieje możliwość wbudowania wysokiej klasy modułu PHONO MM lub MC.
Urządzenia serii E dostępne są w kolorach:
Srebrny oraz Srebrny z czarnymi bokami
Czarny oraz Czarny z srebrnymi bokami

T + A

Specyficzne kody

EAN13
4032872135173
Nowy produkt

Komentarze

Napisz swoją opinię

T+A R 1000 E System „all–in-one“ (wszystko w jednym)

Odtwarzacz wieloformatowy / wieloźródłowy / wzmacniacz
CD; Klient sieciowy; Tuner FM; Tuner DAB; Radio internetowe; Serwisy muzyczne (Tidal, Deezer, qobuz), Bluetooth (A2DP, aptX®); Przetwornik D/A (PCM, DSD).

Napisz swoją opinię

Zobacz także