McIntosh MCD550 odtwarzacz CD/SACD

29 500,00 zł
Brutto

McIntosh MCD550 odtwarzacz SACD/CD

Odkryj na nowo swoją kolekcję płyt CD z wysokiej klasy odtwarzaczem MCD550, który posiada wszystko czego potrzebujesz dla osiągnięcie radości z wielogodzinnych odsłuchów.

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


MCD550 zawiera 8-kanałowy przetwornik PCM/DSD o rozdzielczości 32bit/192kHz92kHz, bardzo szerokim zakresie dynamiki i ekstremalnie niskich zniekształceniach. 8-kanałowy DAC zastosowano w konfiguracji Quad Balanced, w której 4 kanały pracują w jednym kanale audio, dzięki czemu uzyskano ekstremalną precycję i finezję reprodukcji muzyki na wszystkich poziomach. MCD550 dekoduje sygnały PCM z płyt CD i wejść cyfrowych oraz sygnały DSD z płyt SACD.

Odtwarzacz wyposażono w słałopoziomowe i zmiennopoziomowe wyjścia zbalansowane i niezbalansowane, dzięki czemu MCD550 pozwala użytkownikowi na dużą elastyczność przy podłączeniu do systemu audio. Wyjścia regulowane umożliwiają bezpośrednie podłączenie odtwarzacza do końcówki mocy bez potrzeby użycia zewnętrznego przedwzmacniacza. Dostępne są również trzy wejścia cyfrowe: koaksjalne, optyczne i USB zdolne przyjmować sygnały cyfrowe z rozdzielczością do 24 bit/192kHz. Koaksjalne i optyczne wyjścia cyfrowe pozwalają na przesył cyfrowego sygnału audio do zewnętrznego przedwzmacniacza lub procesora kina domowego. 


Odtwarzacz CD Mcintosh MCD550Odtwarzacz wyposażono w nowy wzmacniacz słuchawkowy High Drive o wyższym wzmocnieniu sygnału i mocy wyjściowej, zaprojektowany pod kątem optymalnej współpracy z szeroką gamą słuchawek i uzyskania znakomitej jakości brzmienia. Mechanizm MCD550 odczytuje płyty z wyższą prędkością i zapisuje dane w buforze pamięci dla lepszej korekcji błędów i dokładności śledzenia ścieżek, dzięki czemu uzyskano jeszcze wyższą jakość dźwięku. Wszystkie złącza na tylnym panelu są pozłacane dla zapewnienia czystości sygnału audio i odporności na korozję. Odtwarzacz wyposażono w klasyczny dla produktów firmy Mcintosh panel frontowy z czarnego szkła i stalowe chassis.
MCINTOSH MCD550

Opracowany od podstaw przez inżynierów firmy McIntosh nowy odtwarzacz MCD550 charakteryzuje się bardzo neutralnym dźwiękiem o fenomenalnej rozdzielczości i szczegółowości. Oferuje przekaz żywy, precyzyjny z doskonale uporządkowaną sceną muzyczną. MCD 550 stara się być niezwykle obiektywny i dokładny przy odtwarzaniu materiału muzycznego. Precyzyjna praca mechanizmu gwarantuje cichy i szybki odczyt płyt. Do współpracy z odtwarzaczem MCD550 polecamy wzmacniacze zintegrowane McIntosh'a oraz konfiguracje dzielone zbudowane w oparciu o produkty: C2500, C48, C50, MC452, MC601, MC275 i MC2301.

Cechy Mcintosh MCD550:


  • odczyt płyt SACD/CD/MP3/WMA,
  • nowy bardzo cichy i precyzyjny mechanizm odczytu płyt,
  • podwójny laser dla odczytu płyt SACD i CD,
  • 8-kanałowy przetwornik 24bit/192 kHz Dual Mode PCM/DSD w konfiguracji Quad Balanced,
  • rozbudowane układy zasilania na bazie transformatora R-core filtrujące zakłócenia sieciowe i odporne na zmiany napięcia w sieci prądowej,
  • zbalansowane i niezbalansowane wyjścia o stałym poziomie sygnału wyjściowego (RCA - 2V RMS, XLR - 4V RMS)
  • zbalansowane i niezbalansowane wyjścia o precyzyjnie regulowanym poziomie sygnału wyjściowego umożliwiające bezpośrednie wysterowanie końcówek mocy bez potrzeby zastosowania zewnętrznego przedwzmacniacza (RCA: 0-8V RMS, XLR: 0-16V RMS),
  • wysokiej klasy wyjście słuchawkowe,
  • wyjście cyfrowe optyczne i koaksjalne,
  • wejścia cyfrowe: optyczne, koaksjalne i USB umożliwiające podłączenie zewnętrznych źródeł dźwięku i wykorzystanie najwyższej klasy przetwornika C/A zabudowanego w odtwarzaczu,

Jesteśmy firmą, która posiada "stacjonarny" sklep wraz ze studiem odsłuchowym, gdzie można wypróbować i porównać każdy z oferowanych przez nas produktów.

Praktykujemy też wypożyczenia sprzętu lub organizujemy domowe pokazy, które pomagają dokonać prawidłowych wyborów w zastanym środowisku akustycznym. Na życzenie odwiedzamy Klientów, aby doradzić im na miejscu pasujące do ich potrzeb, wielkości pomieszczenia i aranżacji wnętrza.

Nasza wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem i praktyką pozwoli odpowiedzieć na Państwa pytania.

 

                               

 Jesteśmy uczestnikiem Programu RZETELNA Firma  

                                                                                                                                                                                                              

MCD550

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

McIntosh MCD550 odtwarzacz CD/SACD

McIntosh MCD550 odtwarzacz SACD/CD

Odkryj na nowo swoją kolekcję płyt CD z wysokiej klasy odtwarzaczem MCD550, który posiada wszystko czego potrzebujesz dla osiągnięcie radości z wielogodzinnych odsłuchów.

Napisz swoją opinię