• Wyprzedaż!

Audiovector SR SUB SUPER Subwoofer

5 190,00 zł
4 490,00 zł Zniżka 700,00 zł
Brutto

Audiovector SR SUB SUPER Subwoofer

Subwoofer Ex/ Demo w kolorze białym.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

HISTORIA

Założyłem Audiovector w 1979 roku, w tamtym czasie pod nazwą F3/LYD. Wtedy od 8 lat sprzedawałem głośniki różnych marek. Byłem sfrustrowany faktem, że niektóre z głośników które miałem oferować, były w stanie odtworzyć idealnie tylko niektóre aspekty brzmieniowe ale nie wszystkie. Inne były doskonałe w innych aspektach. Ale nie mogłem znaleźć głośnika, który robiłby wszystko perfekcyjnie, więc postanowiłem zbudować go samodzielnie.

                                                         

SUBWOOFER SR SUPER
Audiovector subwoofer SR Super wykorzystuje stand z kolcami dla optymalnej interakcji z podłogą, posiada skierowany do dołu głośnik dla wzmocnienia niskich tonów, potężny wzmacniacz i oczywiście obudowę bez równoległych boków, aby uzyskać szczegółowe i dynamiczne osiągi oraz uniknąć wewnętrznych rezonansów. Sam głośnik niskotonowy posiada trójwarstwowy magnes i waży ponad 5 kg.

IDEALNY PARTNER
SR Super Sub jest przeznaczony do pracy w połączeniu z innymi modeli z serii Super. Na przykład z SR 1 Super w ustawieniu stereo lub w pełnym systemie wielokanałowym, np: z SR 3, w którym będzie on ujawnić w naprawdę dynamiczny sposób wszystkie drobne szczegóły materiału źródłowego.

INTEGRACJA SYSTEMU
Integracja subwoofera może być trudne. Dzięki kontroli faz subwoofera Audiovector SR Sub, można ustawić i dopasować każdy zestaw głośników, zarówno w trybie stereo lub w systemie dźwięku przestrzennego z najwyższą precyzją.

HAND MADE IN DENMARK

Audiovector naszpikowany jest nowinkami technicznymi, takimi jak cewki z tytanu, podwójne membrany z włókna węglowego, czy potężne podwójne magnesy w układzie przetworników.

Jesteśmy firmą, która posiada "stacjonarny" sklep wraz ze studiem odsłuchowym, gdzie można wypróbować i porównać każdy z oferowanych przez nas produktów.

Praktykujemy też wypożyczenia sprzętu lub organizujemy domowe pokazy, które pomagają dokonać prawidłowych wyborów w zastanym środowisku akustycznym. Na życzenie odwiedzamy Klientów, aby doradzić im na miejscu pasujące do ich potrzeb, wielkości pomieszczenia i aranżacji wnętrza.

Nasza wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem i praktyką pozwoli odpowiedzieć na Państwa pytania.

 

                               

 Jesteśmy uczestnikiem Programu RZETELNA Firma  

                                                                                                                                                                                                              

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Audiovector SR SUB SUPER Subwoofer

Audiovector SR SUB SUPER Subwoofer

Subwoofer Ex/ Demo w kolorze białym.

Napisz swoją opinię

Zobacz także