REL HT 1003 Subwoofer

2 990,00 zł
Brutto

Subwoofery serii HT specjalnego przeznaczenia - pełne mocy, stworzone specjalnie na potrzeby prawdziwego kina domowego.

Ilość

Subwoofery serii HT specjalnego przeznaczenia - pełne mocy, stworzone specjalnie na potrzeby prawdziwego kina domowego.

Wbity w podłogę czystą dynamiką - takie wrażenia zapewnia najnowsza, rewelacyjna konstrukcja REL Acoustics. Suby serii HT przechodzą właśnie ostateczne testy maksymalnych poziomów, mające potwierdzić, że głośniki przekazujące wybuchowe brzmienie pozostaną nienaruszone podczas pracy.

HT, skrót od Home Theater, to odpowiednik wysoce precyzyjnej amunicji, mającej na celu zbombardować Twój system kina domowego. Podczas gdy każda poprzednia generacja subów REL była tworzona z myślą o udoskonaleniu brzmienia z dowolnego systemu, przy konstruowaniu HT zawężono specjalizację do właśnie kina domowego.

Rezygnacja z kilku cech, jakie muszą posiadać uniwersalne konstrukcje pozwoliły inżynierom z Anglii obniżyć koszty produkcji, jednocześnie pozostając na tradycyjnie najwyższym poziomie jakości, do jakiego przyzwyczaili się użytkownicy REL.

Voice

Zabójcza prędkość

Aby dostarczyć szybkość, jakiej nie znają zwykłe, tanie suby, inżynierowie REL eksperymentowali z wieloma różnymi materiałami, aż w końcu zdecydowali się na użycie połączenia włókna węglowego i szklanego, za sprawą dynamiki przenoszących kino domowe w zupełnie nowy wymiar. W przeciwieństwie do budżetowych subów, generujących praktycznie jednakowe brzmienie ze sceny w scenę, nowa seria HT traktuje indywidualnie każdy dźwięk, dzięki czemu nie ma mowy o "powtarzalności" basu.

Wielkość ma znaczenie

W przypadku kina wielkość i moc ma dużo większe znaczenie, niż w uniwersalnych subach. REL zastosował zatem w modelu HT/1205 12-calowy głośnik kompozytowy CarbonGlas™, spokojnie radzący sobie z 500 watami dostarczanymi przez wzmacniacz. Wystarczy trochę matematyki: 12-calowy głośnik poruszający się zaledwie o 12 milimetrów będzie grał znacznie głośniej, niż 8-calowy z wychyleniem 25 milimetrów. Model HT/1003, mniejszy brat HT/1205, wyposażony został w 10-calowy głośnik kompozytowy CarbonGlas™ i 300-watowy wzmacniacz, które spokojnie poradzą sobie z każdym systemem.

Voice
Voice

Musi dobrze wyglądać

W REL wierzą, że częścią doskonałej jakości produktu jest atrakcyjny design, sprawiający, że produkt będzie po prostu dobrze się prezentował w naszych domach. Stąd przy projektowaniu serii HT zastosowano tradycyjnie najwyższej jakości materiały i wykończenia. Wystarczy przesunąć dłonią po delikatnie zaokrąglonych krawędziach nowych subów, poczuć pod palcami najlepsze kompozyty, przypominające szczotkowane aluminium, by na własnej skórze przekonać się o najwyższej klasie nowej serii REL.

Dane techniczne

TYP

Głośnik promieniujący do przodu, obudowa zamknięta

ROZMIAR I MATERIAŁ GŁOŚNIKA

10" (250 mm) membrana wzmocniona włóknem szklanym, odwrócona nakładka przeciwpyłowa, kosz stalowy.

ZEJŚCIE NISKICH CZĘSTOTLIWOŚCI

24 Hz przy -6 dB

ZŁĄCZA WEJŚCIOWE

niskopoziomowe złącze stereo RCA, złącze RCA dla kanału LFE

ZŁĄCZA WYJŚCIOWE

niskopoziomowe złącze stereo RCA

MOC WYJŚCIOWA

300 W (RMS)

TYP WZMACNIACZA

Klasa D

ŁĄCZNOŚĆ BEZPRZEWODOWA

HT-Air (opcja)
Zero Compression

SZ. X WYS. X GŁ.

318 x 347 x 351 mm

WAGA NETTO

15,1 kg

WYKOŃCZENIE

Czarna folia

Specyficzne kody

Zobacz także

Komentarze

Napisz swoją opinię

REL HT 1003 Subwoofer

Subwoofery serii HT specjalnego przeznaczenia - pełne mocy, stworzone specjalnie na potrzeby prawdziwego kina domowego.

Napisz swoją opinię