Yaqin MC-100B Wzmacniacz lampowy

3 899,00 zł
Brutto

Yaqin MC-100B to wzmacniacz mocy na lampach KT88 w układzie push-pull o mocy 2x60W.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Wzmacniacz lampowy Yaqin MC-100B

  • Konstrukcja dual mono wzmacniacza mocy.
  • tryb pracy ultra-linear o mocy 60W na kanał
  • Tryb pracy triodowy o mocy 30W na kanał
  • Końcówka mocy oparta na 2 legendarnych tetrodach strumieniowych mocy KT88 na kanał
  • Przedwzmacniacz oparty na 2 dualnych triodach 6SN7 oraz 1 dualnej trioda 12XT7 na kanał
  • 4 pary wejść RCA
  • 1 para wejść RCA o zmiennej czułości (0.25V lub 0.6V)
  • 2 osobne wyjścia mocy dla impedancji 4 i 8 Ohm
  • Zakres częstotliwości pasma przenoszenia - 5Hz-80kHz
  • Ręczna regulacja bias

Wzmacniacz o konstrukcji dual mono o potężnej mocy 60W na kanał. Możliwość pracy w dwóch trybach, triodowym ze zwiększoną liniowością i bogatym dźwiękiem, lub tryb ultra linear ze zwiększona mocą wyjściową (wybór pracy na panelu górnym. Bardzo dobrze oddaje scenę z dużą ilością detali. Brak jakichkolwiek przydźwięków czy szumów to zaleta wysokiej jakości zastosowanych transformatorów. Doskonale radzi sobie z napędzaniem kolumn o sprawności rzędu 86-87dB.

Yaqin Mc-100B jest wzmacniaczem lampowym dual mono pracującym w układzie push-pull oparty na lampach mocy KT88 ( tetroda strumieniowa pośrednio żarzona) oraz następujących lampach sterujących: 4 podwójne triody 6SN7 oraz 2 podwójne triody 12AX7. Zestaw składa się z zintegrowanego wzmacniaczy mocy oraz przedwzmacniacza, w jednej obudowie z własnym zasilaniem.

Yaqin MC-100B

We wzmacniaczu zastosowano osobne transformatory zasilające, dławik. Zastosowano kondensatory o dużych pojemnościach w układach filtrujących tętnienie sieci. Na przednim panelu wzmacniacza umiejscowiono selektor wejść, pokrętło potencjometru oraz 1parę wejśca liniowego RCA o zmiennej czułości. Czułość ta zmienia się przełącznikiem na przednim panelu. Do wyboru mamy <=0.25 lub <=0.6V. Z tyłu wzmacniacz dysponuje czterema wejściami liniowymi RCA. Panel tylny posiada wejście liniowe RCA oraz wyjścia mocy dla kolumn o impedancji 4ohm i 8ohm

Yaqin MC-100B przód


Na wyposażeniu wzmacniacza jest klatka ochronna na lamy. Do wzmacniacza dodawany jest kabel zasilający, klucz imbus do demontazu klatki ochronnej, śrubokręt do regulacji biasu oraz komplet bezpieczników. Wszystko umieszczono w solidnej obudowie.

wzmacniacz Yaqin

Wzmacniacz gra bardzo dynamicznie, z przepięknym głębokim basem i bardzo dobrym rozciągnięciem na drugim skraju pasma. Gra bardzo szeroką i głęboką sceną. Szybko daje się zauważyć rozdzielczość, głównie w zakresie tonów średnich i wysokich. Nic się nie zlewa detale nie giną pod natłokiem innych dźwięków. Średnica jest mocna z bardzo dobrą separacją głosów, szczegółowa i czysta. Charakter wysokich tonów jest delikatny z dużą detalicznością. Bas potrafi zagrać nisko i miękko chodź nie jest spektakujarny. . Mikrodynamika wzmacniacza jest na dość wysokim poziomie. W całym pasmie słychać wszystkie drobne uderzenia, dmuchnięcia, szarpnięcia.

wzmacniacz lampowy MS-650B

wzmacniacz lampowy

Yaqin

Specyficzne kody

Nowy produkt

Komentarze

Napisz swoją opinię

Yaqin MC-100B Wzmacniacz lampowy

Yaqin MC-100B to wzmacniacz mocy na lampach KT88 w układzie push-pull o mocy 2x60W.

Napisz swoją opinię

Zobacz także