Prima Luna ProLogue Premium Przedwzmacniacz

10 050,00 zł
Brutto

Zapraszamy na odsłuch !

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Wykorzystując najlepsze podzespoły elektroniczne oryginalnego modelu ProLogue Three oraz dodatkowo wybrane przełomowe rozwiązania z bardziej zaawansowanej serii DiaLogue, PrimaLuna opracowała inżynierski klejnot - ProLogue Premium – przedwzmacniacz stereofoniczny, który ustanawia nowy poziom odniesienia w kwestii wysokiej jakości brzmienia, odznaczający sie następującymi cechami:

  • Wyjście Home Theater. Zaczerpnięty wprost z osławionej serii urządzeń DiaLogue, niniejszy bezpośredni układ liniowy, charakteryzuje sie mniejszym szumem i podkolorowaniami dźwięku w porównaniu do układów o stałym wzmocnieniu.
  • Nowe transformatory zasilające. Masywne transformatory zasilające dual-mono przekładają się na zwiększenie kontroli i szczegółowości dźwięku. Do każdego transformatora dodano dodatkowe uzwojenia w celu zwiększenia synergii z opcjonalnym modułem przedwzmacniacza gramofonowego PhonoLogue MM. Cały przedwzmacniacz waży imponujące 17 kg.
  • Nowy układ wejściowy. Zoptymalizowany pod kątem wykorzystania pary lamp 12AU7 na kanał. Wraz z udoskonalonymi transformatorami, układ ten gwarantuje niższy poziom zniekształceń.
  • Układ PTP. Jeśli transformator zasilający ulegnie przegrzaniu, układ “Power Transformer Protection” spowoduje automatyczne odcięcie zasilania, umożliwiając ostygniecie przedwzmacniacza, a następnie resetuje się do stanu wyjściowego.
  • Połączenia lutowane punkt-punkt oraz najwyższej klasy podzespoły takie jak: potencjometr głośności ALPS Blue Velvet, kondensatory Solen i Swellong, ceramiczne gniazda lamp i złocone gniazda sygnałowe RCA.
  • Lampowy układ prostowniczy, wykorzystujący po jednej lampie 5AR4 na kanał. Zaprojektowany bez stosowania wtórnika katodowego w celu zagwarantowania żywego brzmienia średnicy i stworzenia w pełni trójwymiarowej sceny dźwiękowej.
  • Układ niskoszumny z zasilaczem z żarzeniem DC i 12 dB wzmocnieniu sygnału. Układ zasilający jest doskonale odseparowany i odznacza się ultra szerokim pasmem i stałą impedancją źródła sygnału oraz niskim zejściem częstotliwości o dwie oktawy poniżej słyszalnego pasma audio (4Hz).
  • Układ nieodwracający wyposażony w dwa komplety wyjść w celu bezproblemowego zastosowania bi-ampingu lub podłączenia subwoofera aktywnego. Wyjście magnetofonowe o stałym poziomie sygnału, służące do nagrywania lub podłączenia zewnętrznego przedwzmacniacza słuchawkowego.
  • Ręcznie polerowana obudowa na wysoki połysk z czarną lub srebrną ścianką czołową i klatką osłaniającą lampy, z możliwością szybkiego demontażu.

Dane techniczne ProLogue Premium:
Pasmo przenoszenia 4Hz-85kHz +/- 3dB
Wzmocnienie 12 dB
Zniekształcenia THD Mniej niż 1% Przy pełnej mocy
Odstęp S/N 109 dB nieważony
Czułość wejściowa 200mV
Impedancja wejściowa 100k Omów
Impedancja wyjściowa 280 Omów
Pobór mocy 46 W
Wymiary 14.5” x 8” x 15.5” – 37 cm x 20 cm x 40 cm (SxWxG)
Waga 37,5 lbs – 17 kg
Wejścia 4 pary RCA, 1 para HT bypass
Wyjścia 2 pary regulowanych wyjść pre-amp
Komplet lamp 4- 12AU7
2- 5AR4

Jesteśmy firmą, która posiada "stacjonarny" sklep wraz ze studiem odsłuchowym, gdzie można wypróbować i porównać każdy z oferowanych przez nas produktów.

Praktykujemy też wypożyczenia sprzętu lub organizujemy domowe pokazy, które pomagają dokonać prawidłowych wyborów w zastanym środowisku akustycznym. Na życzenie odwiedzamy Klientów, aby doradzić im na miejscu pasujące do ich potrzeb, wielkości pomieszczenia i aranżacji wnętrza.

Nasza wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem i praktyką pozwoli odpowiedzieć na Państwa pytania.

 

                               

 Jesteśmy uczestnikiem Programu RZETELNA Firma  

                                                                                                                                                                                                              

Specyficzne kody

Nowy produkt

Komentarze

Napisz swoją opinię

Prima Luna ProLogue Premium Przedwzmacniacz

Zapraszamy na odsłuch !

Napisz swoją opinię

Zobacz także