Dystrybutor zasilania - Shunyata Research Venom EU7

9 500,00 zł
Brutto

Dystrybutor zasilania

Shunyata Research Venom EU7

Kolor
Ilość

Shunyata Research z dumą prezentuje nowy dystrybutor zasilania, VENOM EU7. To nowe urządzenie, stanowiące podstawowy model w rodzinie VENOM, oferuje siedem gniazd połączeniowych, umieszczonych w kompaktowej, smukłej obudowie, którą łatwo będzie umieścić praktycznie za każdą szafką mieszczącą systemy high-end audio, centra domowej rozrywki, czy też mediów.
Dystrybutor VENOM EU7 został w całości zaprojektowany przy wykorzystaniu opracowanego przez Shunyata analizatora DTCD. Konstruktorzy upewnili się, że nowy produkt będzie w stanie nieprzerwanie dostarczać prąd o natężeniu 20 Amperów do nawet najbardziej wymagających pod względem zasilania wzmacniaczy mocy i systemów dźwiękowych.

insider venom eu7 detail2

ZASTOSOWANIE:  

Systemy mediów oraz Kino Domowe
VENOM EU7, ze swoimi siedmioma gniazdami połączeniowymi, jest doskonałym rozwiązaniem w przypadku złożonych systemów medialnych lub centrów rozrywki domowej. Znakomita wydajność prądowa zapewnia swobodne działanie zasilanych komponentów, nawet jeśli są to wzmacniacze wielokanałowe. Niewielka szerokość urządzenia (mniej, niż 5,25 cala – 13,3 cm) pozwala na umieszczenie go za szafką na sprzęt, bez konieczności odsuwania jej od ściany. Wszystkie przewody zasilające są podłączane od góry, co ułatwia dostęp.

Rozbudowa Referencyjnych Systemów Zasilania

Wielu użytkowników posiada już kondycjonery zasilania stopnia referencyjnego takie, jak np. HYDRA TRITON, jednak potrzebne im są dodatkowe gniazda zasilające.

Wiadomo, że jakość dystrybucji zasilania może w dramatyczny sposób wpłynąć na jakość dźwięku i obrazu, więc z pewnością wszyscy docenią fakt, że w konstrukcji VENOM EU7 wykorzystano części o referencyjnym poziomie jakości.

Purystyczne Systemy Audiofilskie

Niektórzy z audiofilskich purystów doceniają proste, ale wykorzystujące urządzenia najwyższej jakości podejście do kwestii dystrybucji zasilania.

Jeśli chcecie posiadać dystrybutor zasilania z obudową wysokiej jakości, znakomite gniazda zasilające, kriogeniczne przewodniki oraz kosztowny wyłącznik hydrauliczno-elektromagnetyczny, to VENOM EU7 jest produktem, na który czekaliście.

Więcej o unikalnej technologii kondycjonerów Shunyata Research w zakładce "Zastosowane technologie".

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Dystrybutor zasilania - Shunyata Research Venom EU7

Dystrybutor zasilania

Shunyata Research Venom EU7

Napisz swoją opinię

Zobacz także