Amplitunery

Amplitunery

Aktywne filtry

Yamaha RX-V 773

Amplituner do kina domowego, 7.1, używany w pełni sprawny, posiada drobne zarysowania na obudowie.

W zestawie pilot, opakowanie zastępcze.

Cena 1 200,00 zł

Arcam AVR5

Muzykalność + wciągający dźwięk = oszałamiający realizm

Arcam AVR5 to wysokiej klasy amplituner audio-wideo, który gwarantuje oszałamiający realizm w kinie domowym. Natywne, 12-kanałowe dekodowanie wciągającego dźwięku z Dolby Atmos i DTS:X, AVR5 oferuje niesamowite wrażenia kinowe.


Arcam AVR5 został zaprojektowany z pasją do muzyki i filmów, ożywiając je z niesamowitym brzmieniem. AVR5 jest wyposażony w przeprojektowany zasilacz i transformator, które umożliwiają mu na oddanie szybkich skoków mocy przy niskim poziomie szumów. Pracujące w klasie AB wzmacniacze wyjściowe oparte zostały na koncepcji znanej ze stereofonicznych wzmacniaczy Arcama, co gwarantuje im muzykalność, której nie usłyszymy w innych amplitunerach AV.

Cena 11 490,00 zł

Yamaha RX-A6A


Amplituner kina domowego Yamaha RX-A6A

Model RX-A6A to 9.2-kanałowe urządzenie, w którym klasyczne rzemiosło Yamahy łączy się z najnowocześniejszym wzornictwem. Amplituner ten został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach przez projektantów i inżynierów japońskiego producenta. Dzięki temu będzie nie tylko wspaniale się prezentował, ale też zapewniał wysokiej jakości obraz i dźwięk w Twoim systemie rozrywki domowej.

Cena 13 999,00 zł

Yamaha RX-A4A

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8 999 zł

Yamaha RX-A4A - amplituner MusicCast

A4A dostarcza realistyczny dźwięk i obraz, który przenosi cię z domu wprost do twojego ulubionego filmu. Niezależnie od tego czy oglądasz, słuchasz lub grasz, całkowicie zanurzysz się w spektaklu.


Cena 8 999,00 zł

Yamaha RX-V6A

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4 199 zł

7-kanałowy amplituner kina domowego Yamaha MusicCast RX-V6A to prawdziwe centrum Twojej domowej rozrywki - kilka złączy HDMI obsługujących 8K, odtwarzanie najnowszego standardu obrazu HDR10+, specjalne funkcje dedykowane gamingowi oraz program dźwiękowy Dolby Atmos z funkcją wirtualizacji wysokości to tylko niektóre najważniejsze cechy tego wszechstronnego urządzenia. Dodatkowo RX-V6A wyposażono w całkowicie nową konstrukcję wzmacniacza i oczywiście w autorski system multiroom MusicCast.

Cena 3 099,00 zł

Integra DRX2.4

Przygotuj się na rewolucję kinową w 8K

Najlepszej jakości HDMI® odblokowuje ekscytujące funkcje dla graczy i miłośników filmów w Twojej rodzinie, w tym: transferowanie wideo 8K, HDR10+ i gra z niskimi opóźnieniami. Ciesz się ścieżkami dźwiękowymi DTS:X® i Dolby Atmos® 3D z wyrafinowanym dźwiękiem. Moc Integry i wygodny, sterowany głosem dźwięk odtwarzany w wielu pomieszczeniach.

Cena 6 499,00 zł