Komis

Komis

Jest 33 produktów.

Pokazano 1-9 z 33 pozycji

Musical Fidelity M6...

Mamy do zaoferowania DAC Musical Fidelity M6SDAC.

Urządzenie używane,w stanie idealnym,wzięte w rozliczeniu od naszego klienta.

Posiada jeszcze gw. oraz oryginalne opakowanie.

M6s DAC to urządzenie wyposażone w najnowszy przetwornik ESS Sabre - topowy model ES9028PRO, dedykowany do najwyższej klasy urządzeń audiofilskich i studyjnych.

Cena 5 000,00 zł

AudioSolutions Overture O204F

Kolumny używane-stan idealny

Cena za parę

Overture, jest podstawową linią w ofercie AudioSolutions. Wywodzi się z linii Euphony, ale jest jeszcze lepsza. Specjalnie zaprojektowana, aby zachowując wygląd klasycznych kolumn głośnikowych, zaoferować zdecydowanie lepszy design, ale przede wszystkim dźwięk. Mnóstwo energii włożyliśmy w to, aby kolumny z linii Overture, były jak najbliżej brzmieniu naszej topowej linii. Overture, to najlepszy kierunek do najwyższej jakości brzmienia i przyjemność z obcowania z muzyką.

Cena 9 600,00 zł

CAV A10 Wzmacniacz...

CAV A10

Wzmacniacz używany w stanie technicznym bardzo dobrym, wizualnym niosącym ślady użytkowania widoczne na załączonych zdjęciach.

Cena 3 800,00 zł

Martin Logan Electromotion...

Kolumny używane-stan bardzo dobry.

Cena za parę!

ElectroMotion ESL (EM-ESL) reprezentuje nowy odważny kierunek konstrukcji elektrostatów. wykorzystując pełnowymiarowy, wysoki na 34 cale przetwornik elektrostatyczny XStat, nowy ESL zachowuje się bardziej jak mini flagowiec nie audiofilski głośnik entry level. Odwieczni entuzjaści marki MartinLogan z pewnością określą EM-ESL jako drugą odsłonę legendarnego elektrostata Aerius, który zadebiutował w 1992 roku i sprzedawał się w rekordowych ilościach. Nowy ESL jednakże oferuje powierzchnię promieniującą o 40% większą, doskonale zrównoważoną wydajność basową i efektywność na poziomie 91dB. Dodatkowo głośniki ESL łatwo napędzić zarówno amplitunerami do kina, jak i wzmacniaczami stereo klasy High-end.

Cena 8 800,00 zł

Pathos InPol Remix...

Urządzenie używane-stan idealny.

Cena nowego urządzenia to 23999zł

InPolRemix MkII to w pełni zbalansowany wzmacniacz zintegrowany czystej klasy A. Wykorzystujący najnowszej generacji podwójny układ  InPol. Technologia cyfrowego nastawienia / wzmocnienia z inteligentnym sterowaniem jest powierzona temu samemu mikroprocesorowi, który reguluje głośność, gwarantując w ten sposób wydajność samego wzmacniacza i jego zdolność do wydajnego sterowania głośnikami.

Cena 12 880,00 zł

Emotiva XPA Gen3

Końcówka mocy Emotiva XPA Gen 3, końcówka 7 kanałowa.

Produkt używany w 100 % sprawny.

Stan idealny.

Posiada wszystkie oryginalne akcesoria i opakowania.

Cena podstawowa 10 250,00 zł Cena 7 500,00 zł