Kolumny podstawkowe

Podstawkowe

Jest 29 produktów.

Pokazano 1-9 z 29 pozycji

TAD Micro Evolution One...

Kolumny używane + oryginalne podstawy,stan bardzo dobry .

Nawet najmniejsza kolumna serii Evolution wykorzystuje wszystkie kluczowe technologie, dzięki którym kompaktowe głośniki TAD są najlepsze w swoim rodzaju na świecie.
Przetwornik CST-Beryllium-Magnesium Koxial znany jest z holograficznego obrazowania, potężny 16-centymetrowy głośnik niskotonowy MACS gwarantuje imponujące, niezwykle precyzyjne brzmienie basów.
Innowacyjny dwukierunkowy port ADS – unikalna cecha TAD Labs – upraszcza umieszczanie, szczególnie w mniejszych pomieszczeniach.

Cena 43 500,00 zł
Compare

Kolumny Spendor Classic 100

Kolumny z linii Classic to jednocześnie zupełnie nowa generacja głośników. W modelu Classic 100 głośnik nisko-średniotonowy to membrana polimerowa EP77 z nakładką stabilizującą wykonaną z kevlaru, kosz ze stopu magnezu, układ magnetyczny z poprawionym tłumieniem elektrodynamicznym i rozpraszaniem cieplnym, a także zawieszenie o zwiększonej amplitudzie. Głośnik wysokotonowy to kopułka poliamidowa z pierścieniowym zawieszeniem.

Cena dotyczy jednej sztuki, sprzedajemy wyłącznie w parach.

Cena 29 895,00 zł
Compare

Elipson PLANET M

Niewielkie i atrakcyjne. Planet M jest ucieleśnieniem wszystkich doświadczeń Elipson. Podążając tuż za kultowym Planet L nadal pozostaje bezkompromisowym głośnikiem łączącym wyjątkowy styl z technologią akustyczną. Z siłą 2 drożnego głosnika współosiowego, Planet M łączy muzyczną doskonałość w kompaktowej formie. Ten niezwykły produkt jest niezwykle śmiałym rozwiązaniem w swojej formie.

Cena dotyczy 1 szt. Sprzedajemy wyłącznie w parach.

Cena 1 249,00 zł
Compare

Elipson PLANET L

Głośnik lifestyle

  • W latach 60-tych Francuska stylistyka wnętrzarska wywarła silny wpływ na cały świat. Elipson zdominował wnętrza wypełniając je niezwykle dynamiczną i futurystyczną formą kultowych głosników sferycznych. Stylistycznego sznytu nadaje również efektowny emblemat Epsilon. Te niezwykle przyjazne i czarujące głośniki zdobyły serca wielu miłośników dobrego stylu i dobrego brzmienia. Planet L jest wznowieniem legendarnego kulistego głośnika Epsilon. To odnowiona gama produktów zyskująca bardzo szybko na swojej popularności.

Cena dotyczy 1 szt. Sprzedajemy wyłącznie w parach.

Cena 2 199,00 zł
Compare