Amplitunery

Amplitunery

Aktywne filtry

Moon ACE

ACE jest intuicyjnym w obsłudze i łatwym w użyciu odtwarzaczem all-in-one łączącym cyfrowe i analogowe audio w cenie, którą trudno pobić. W ACE znajdziemy przetwornik cyfrowo-analogowy z dekodowaniem sygnału DSD aż do DSD256, a także sygnału PCM aż do 32 bitów, 384 kHz.

Cena 19 888,00 zł

Yamaha MusicCast R-N600A

Amplituner sieciowy Yamaha R-N600A

Yamaha R-N600 to sieciowy amplituner stereo, które pozwala cieszyć się muzyką z wielu różnych źródeł analogowych i cyfrowych, włączając serwisy strumieniowe. Umożliwia również wygodne nagłośnienie telewizora oraz podłączenie gramofonu. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom technicznym oraz eleganckiej obudowie R-N600A gwarantuje wyjątkowe brzmienie i niesamowitą satysfakcję z odsłuchu muzyki.

Cena 3 699,00 zł

Yamaha MusicCast R-N800A

Amplituner stereo Yamaha R-N800A

R-N800A to doskonale wyposażony amplituner sieciowy, który dostarcza niezrównanej przyjemności podczas słuchania muzyki. Urządzenie wykorzystuje zaawansowaną funkcję YPAO™, pozwalającą na stworzenie optymalnych warunków akustycznych w każdym pomieszczeniu. Urządzenie umożliwia odtwarzanie muzyki z rozmaitych źródeł i zapewnia dostęp do rozmaitych internetowych serwisów streamingowych.

Cena 5 099,00 zł

Gold Note IS-10

ZINTEGROWANY WZMACNIACZ STRUMIENIOWY

IS-10 to nowe urządzenie typu „wszystko w jednym” z naszej kompaktowej serii elektroniki, kompletny system stereo High-End wyposażony w mocny zintegrowany wzmacniacz o mocy 90 W przy 8 Ω/4 Ω (stereo) i przetwornik cyfrowo-analogowy

Na chwilę obecną dostępna wersja w kolorze czarnym.

Cena 13 585,00 zł