Zamówienia ze strony sklepu potwierdzane są w ciągu 2 dni roboczych (w praktyce w 99% w ciągu 12 godzin) od momentu ich otrzymania. W niektórych przypadkach wymagane jest potwierdzenie zamówienia ze strony Klienta - w takim wypadku sklep kontaktuje się z Klientem mailowo lub telefonicznie.

O otrzymaniu i realizacji zamówienia informujemy listem e-mail na podany w formularzu adres.

Termin realizacji zamówienia zależy od dostępności towaru. Z reguły wynosi od 1 do 5 dni roboczych (w dużej większości przypadków są to jednak 1-2 dni) od momentu potwierdzenia zamówienia. Przy każdym towarze znajdziecie Państwo informacje o jego dostępności i ewentualnym czasie oczekiwania.

Towar dostarczany jest na koszt zamawiającego – formy zapłaty za zamówienie, formy wysyłki i koszty wysyłki podane są podczas składania zamówienia. Składając zamówienie wybierają Państwo najdogodniejszą dla siebie formę dostarczenia przesyłki i zapłaty za nią.

W przypadku niektórych rodzajów asortymentu dostępnych w sklepie, sklep zastrzega sobie prawo do ograniczenia sposobu płatności poprzez nieudostępnianie określonych opcji płatności i dostawy.

Sklep zastrzega sobie prawo do podniesienia wartości zamówienia o koszt realizacji płatności.

W sytuacji, kiedy występują duże różnice w czasie realizacji lub sposobie pakowania i dostawy poszczególnych produktów składających się na jedno zamówienie, sklep może samodzielnie zdecydować o podziale zamówienia na mniejsze przesyłki. W takim przypadku, ogólny koszt dostawy podany Klientowi przy składaniu zamówienia nie ulega zmianie, a jedynie zostaje rozdzielony na poszczególne przesyłki cząstkowe. W przypadku anulowania części zamówienia, korekcie ulegają wyłącznie te koszty dostawy, które zostały przypisane do niedostarczonej lub reklamowanej części zamówienia.

Domyślnie do przesyłki dołączany jest paragon. Na wyraźne życzenie wystawiamy faktury VAT - w tym celu prosimy o zaznaczenie tej opcji w zamówieniu. Jednocześnie ze złożeniem zamówienia Klient upoważnia sklep do wystawienia faktury VAT bez podpisu odbiorcy. Osoba fizyczna, która składa zamówienie w imieniu przedsiębiorstwa oświadcza, że dokonuje w jego imieniu wpłaty.

Koszty dostawy towaru:

1. Darmowy odbiór osobisty w siedzibie firmy, po wcześniejszym potwierdzeniu dostępności, od poniedziałku do piątku w godz. od 10:00 do 18:00, w sobotę w godz. od 10:00 do  14:00:

P. H. U. "DELTA-AUDIO"

Sikorskiego 120

42-202 Częstochowa

2. Przesyłka kurierska pobraniowa - dodatkowo płatna w zależności od wagi i wielkości zamawianego towaru, dokładnie określone w opisie zamawianego towaru.

3.Przesyłka kurierska płatna przelewem - dodatkowo płatna w zależności od wagi i wielkości zamawianego towaru, dokładnie określone w opisie zamawianego towaru.

4.W przypadku zamówienia kilku przedmiotów koszt dostawy określony będzie indywidualnie.