Wzmacniacz lampowy LAB12 Integre4

11 900,00 zł
Brutto

Urządzenie używane w 100% sprawne.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Wzmacniacz lampowy LAB 12,


Integre4 - Centrum Twojego nowoczesnego systemu audio wysokiej klasy

W pierwszych krokach naszego projektu skupiliśmy się na osiągnięciu szerokiego i otwartego dźwięku, który jest precedensowy w zintegrowanym wzmacniaczu.
Integre4 może swobodnie prowadzić dowolną parę kolumn głośnikowych w niezwykłej jakości dźwięku. Pozwala uniknąć błędów w dopasowaniu elektroniki i kabli a z drugiej strony pomaga zaoszczędzić znaczną część pieniędzy.

 

Moc, duża wydajność prądowa oraz znakomita barwa

Wzmacniacz prezentuje moc 2 x 45Watt z dwóch par lamp 6550 i tym samym ciepły i soczysty bass, wyjątkowy wokal oraz analityczne wysokie częstotliwości, których nigdy nie ma zbyt wiele, jedynie w zakresie naturalnego i neutralnego dźwięku z niewielkim zaokrągleniem w średnicy.

 

Konstrukcja i wysokiej jakości komponenty

Używamy czterech (po dwie, niezależnie dla każdego kanału) lamp, podwójne triody z niskim poziomem szumu, osiągające doskonałą scenę dźwiękową i niskie przesłuchy między kanałami. Wyjątkowo regulowany zasilacz wysokiego napięcia gwarantuje sygnał absolutnie wolny od szumu. Zastosowaliśmy również jedenaście kondensatorów ESR zapewniających natychmiastową energię. Ze względu na naturalny dźwięk stworzyliśmy parę idealnie dopasowanych transformatorów wyjściowych Ultra Linear, które w połączeniu ze stopniem wzmocnienia mocy, pozostają stabilne dla dowolnej impedancji głośników.
Obudowy transformatorów zostały zaprojektowane tak, by zachować styl retro, ale też zapewnić ekranowanie magnetyczne.

 

Regulacja bias, łatwiejsza niż kiedykolwiek

Jedną z najważniejszych rzeczy wszystkich wzmacniaczy lampowych jest precyzyjne ustawienie punktu bias. Opracowaliśmy dokładny system stabilnego monitoringu nastawienia lamp za pomocą zaawansowanego cyfrowego procesora. Korzystając z tej funkcji, można łatwo monitorować punkt odchylenia zasilania dla każdej lampy na wielofunkcyjnym wyświetlaczu OLED Integre4. Bez potrzeby stosowania zewnętrznego urządzenia, można dokładnie wyregulować prąd anody dla dowolnej kompatybilnej lampy. W naszym podręczniku znajdziesz listę zalecanych wartości nastaw dla kompatybilnych modeli lamp, tak byś mógł dopasować wzmacniacz do swojego gustu muzycznego.

 

Inteligentna ochrona oraz system monitoringu

Centralny cyfrowy procesor oferuje zaawansowany system kontroli i ochrony lamp nie tylko dla miękkiego uruchomienia, ale także dla ciągłego monitorowania wszystkich zastosowanych lamp, chroniąc je przed wysoka mocą i zakresem prądu. Integre4 dba również o żywotność lamp poprzez automatyczne ustawienie w tryb uśpienia podczas długiej przerwy, bezczynności w dostawie sygnału wejściowego. Ten inteligentny system ochrony będzie również pamiętać o aktualizacji biasu w każdej kolejnej godzinie pracy lamp.

 

Łączność, wyposażenie oraz moduły do upgradeu

Masz do dyspozycji 5 analogowych wejść sygnału. Można zmienić wyświetlaną nazwę źródła do każdego wejścia lub po prostu go wyłączyć, jeśli nie jest podłączone żadne urządzenie.
Wszystkie wejścia sterowane są z głównego procesora a sygnał załączany jest za pomocą wysokiej klasy przekaźników.
Integre4 za pomocą modułu wewnętrznego możesz rozszerzyć o funkcjonalność przedwzmacniacza gramofonowego, wejścia USB, wejście koncentryczne, optyczne lub złącza XLR bez stosowania dodatkowych urządzeń.
Na wyposażeniu otrzymujesz również standardowe wyjście słuchawkowe 6,3 mm, które w pełni wykorzystuje stopień mocy wzmacniacz za pomocą dedykowanego układu i konwencjonalnych wzmacniaczy operacyjnych. W rezultacie możesz się cieszyć bogatym dźwiękiem również na słuchawkach.

 

Funkcjonalność i styl

Każda funkcja Integre4 dostępna jest zarówno za sprawą nawigacji pokrętłem na płycie czołowej jak i z pilota zdalnego sterowania. Wszystkie użyteczne informacje wyświetlane są na dużym czytelnym i wielofunkcyjnym wyświetlaczu OLED.
Wzmacniacz Integre4 dostępny jest w naszym nowym szarym kolorze dla zapewnienia przyjemności również dla oczu.

Dane techniczne:

• Moc: 230VAC 50Hz (115VAC 60Hz)

• Pobór mocy: 350 VA maks

• Moc wyjściowa: 65 W na kanał (KT150)

• Pasmo przenoszenia: 15 Hz - 60 KHz (-1dB)

• Impedancja wejściowa: 50 kiloomów

• Zalecane głośniki: 4-8 omów

• Lampy: 4x podwójne triody 6n1p, 4x pentody mocy KT150

• Wejścia: 5x liniowe złącza stereo RCA

• Wymiary: 43 x 19 x 29 cm

• Waga: 20 kg

Jesteśmy firmą, która posiada "stacjonarny" sklep wraz ze studiem odsłuchowym, gdzie można wypróbować i porównać każdy z oferowanych przez nas produktów.

Praktykujemy też wypożyczenia sprzętu lub organizujemy domowe pokazy, które pomagają dokonać prawidłowych wyborów w zastanym środowisku akustycznym. Na życzenie odwiedzamy Klientów, aby doradzić im na miejscu pasujące do ich potrzeb, wielkości pomieszczenia i aranżacji wnętrza.

Nasza wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem i praktyką pozwoli odpowiedzieć na Państwa pytania.

 

                               

 Jesteśmy uczestnikiem Programu RZETELNA Firma  

                                                                                                                                                                                                              

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Wzmacniacz lampowy LAB12 Integre4

Urządzenie używane w 100% sprawne.

Napisz swoją opinię

Zobacz także

Taga Harmony HTA-1200...

Wysokiej jakości zintegrowany hybrydowy wzmacniacz o mocy 80W z przetwornikiem DAC wysokiej rozdzielczości (24bit/192kHz) oraz przedwzmacniaczem gramofonowym (MM/MC)

Cena 3 499,00 zł