Tomanek TAP8 z DC BLockerami - listwa zasilająca z dc blockerami

1 100,00 zł
Brutto

Tomanek TAP8 z DC BLockerami - listwa zasilająca do sprzętu audio z filtrem oraz dc blockerami

Ilość

Listwa zasilająca 8-gniazdowa do sprzętu audio
TOMANEK AUDIO POWER model TAP8 z 2 gniazdami wyposażonymi w DC-Blocker
Informacje ogólne
Listwa zasilająca wyposażona w 8 gniazd typu Schuko oraz gniazdo wejściowe typu IEC (6 gniazd z filtrami Schaffnera i 2 gniazda z DC-Blockerami).
Ochrona przeciwzakłóceniowa urządzeń, zasilanych za pośrednictwem TAP8, zrealizowana jest w postaci sześciu niezależnych filtrów Schaffnera, które separują każde z urządzeń od źródła zasilania i od siebie nawzajem. Takie połączenie daje bardzo dużą skuteczność tłumienia zakłóceń oraz pozwala na duże obciążenie prądowe listwy (5A na każde gniazdo, nie więcej jednak niż 16A w sumie dla wszystkich gniazd). Listwą możemy zatem zasilać urządzenia o dużym poborze prądu, np. wzmacniacze mocy, jak również wszystkie inne wchodzące w skład systemu audio.
Dwa gniazda w listwie są wyposażone tzw. DC-Blockery, gniazda te dedykowane są dla wzmacniaczy wyposażonych w tradycyjne transformatory. 

Budowa
Szkieletem listwy jest aluminiowa, odlewana, malowana proszkowo obudowa o wymiarach 220 x 145 x 50 mm. Konstrukcja taka zapewnia listwie bardzo dużą wytrzymałość mechaniczną oraz odporność na zakłócenia elektromagnetyczne. Filtry Schaffnera umieszczone są na wspólnej płytce wewnątrz obudowy.

Możliwe opcje
1. Montaż gniazd bez filtrów.
2. Montaż gniazd innych standardów, np. UK, USA lub innych.

Specyficzne kody

Nowy produkt

Komentarze

Napisz swoją opinię

Tomanek TAP8 z DC BLockerami - listwa zasilająca z dc blockerami

Tomanek TAP8 z DC BLockerami - listwa zasilająca do sprzętu audio z filtrem oraz dc blockerami

Napisz swoją opinię