• Nowy
search

Latour Audio CD Enhancer

750,00 zł
Brutto

Szwedzkie urządzenie wyraźnie poprawiające jakość dźwięku płyt CD oraz SACD

Ilość

WITAMY W ŚWIECIE CD-e

Któż z nas nie pamięta, jak w młodości po wycieczce do sklepu z płytami kupowaliśmy LP lub później CD. Uczucie powrotu do domu, słuchania muzyki, patrzenia na okładkę, czytania tekstów i prawdziwego wczuwania się w muzykę było i jest magiczne. CD-e to szwedzki produkt w całości opracowany i wyprodukowany w Szwecji.

To, co robi CD-e, to unikalna metoda ułatwiająca odtwarzaczowi CD odczyt płyty CD. To z kolei sprawia, że jako słuchacz otrzymujesz szerszą i pełniejszą scenę dźwiękową, na której słyszysz wszystkie instrumenty i głosy zgodnie z zamierzeniami, gdy nagranie było miksowane w studiu i zgodnie z wizją artysty.

TAK TO DZIAŁA

Przed odtworzeniem płyty CD należy umieścić ją etykietą do góry na CD-e na około 20 sekund, a następnie włożyć ją do odtwarzacza CD. Jako dobrą praktykę zalecamy umieszczanie płyty CD na CD-e za każdym razem, gdy chcesz posłuchać muzyki. Polecamy rozsiąść się wygodnie i cieszyć się ponownym odkrywaniem swojej kolekcji płyt CD. 

Jeśli chcesz poznać możliwości CD-e, należy najpierw odsłuchać fragmentu wybranej płyty, następnie przeprowadzić odsłuch już po wykorzystaniu Enchancera.

OSTRZEŻENIE! Zazwyczaj kończy się to sporym zaskoczeniem!

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Latour Audio CD Enhancer

Szwedzkie urządzenie wyraźnie poprawiające jakość dźwięku płyt CD oraz SACD

Napisz swoją opinię