Delta Audio – autoryzowany dealer firmy AUDIOVECTOR

Delta Audio – autoryzowany dealer firmy AUDIOVECTOR

Z przyjemnością informujemy, że jesteśmy autoryzowanym dealerem marki Audio Vector, która obchodzi 40 rocznicę istnienia.

2019_Audiovector_Aut_Dealer_1.jpg

Idea autoryzowanego dealera polega na tym, że firmy dystrybucyjne, które importują sprzęt oddają sprzedaż  wyrobów w ręce lokalnych specjalistów. Oni obejmują swoim zasięgiem obszar, który pozwala na ścisłą współpracę z Klientami, komplementarnej usłudze w zakresie doradztwa, sprzedaży oraz procesu instalacji i obsługi posprzedażnej.

Naszym zadaniem jest nie tylko dostarczanie polskim odbiorcom najwyższej jakości produktów, lecz również zapewnienie właściwego poziomu obsługi Klienta zarówno przed sprzedażą, jak i w jej trakcie, a także profesjonalnego serwisu i właściwej pomocy technicznej.

Jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży największych światowych firm audio-video.

Zalety zakupu w autoryzowanych punktach sprzedaży

Jako autoryzowany punkt sprzedaży dbamy o to, aby wszystkie nasze produkty pochodziły bezpośrednio od dystrybutorów. Gwarantuje to, iż wraz z produktem otrzymacie Państwo polskojęzyczną instrukcję obsługi, a w przypadku możliwych w trakcie eksploatacji kłopotów z produktem możecie Państwo liczyć na profesjonalne wsparcie serwisowe i naprawy przy użyciu oryginalnych części producenta i wykonane przez przeszkolony przez producentów personel serwisu. Produkty konsumenckie z naszej oferty posiadają 24-miesięczną gwarancję potwierdzoną przez dystrybutoryów w dołączonej do produktu karcie gwarancyjnej. Dla wielu z tych produktów posiadają Państwo możliwość przedłużenia okresu ochrony gwarancyjnej do 36 miesięcy, bądź nawet do 60 miesięcy – całkowicie nieodpłatnie. Szczegółowe informacje na temat przedłużenia gwarancji są dostępne w opisie konkretnych produktów.

Instrukcje w języku polskim

Jeśli oferowany Państwu produkt nie zawiera w komplecie instrukcji w języku polskim jest pierwszym sygnałem ostrzegawczym o prawdopodobnym pochodzeniu sprzętu z nieautoryzowanej sieci sprzedaży. Prosimy Państwa o zwracanie szczególnej uwagi czy kupowany produkt posiada oryginalną (nie kopiowaną lub powieloną) instrukcję obsługi w języku polskim wraz z polską oryginalną kartą gwarancyjną. Dołączanie przez sprzedawcę kserokopii lub skopiowanego pliku elektronicznego z instrukcją w języku polskim do produktu, który został zakupiony z nielegalnej dystrybucji – stanowi naruszenie praw autorskich.