Emotiva

Emotiva

Prawdziwy Hi-End dla lubiących rozsądek

Historia firmy Emotiva zaczęła się od – bardzo ważnego – pytania. Dzisiejszy high-end to coraz droższe urządzenia trafiające na coraz mniejszy rynek. Cena muzycznej nirwany niedługo przekroczy możliwości większości nabywców. Początkujący audiofil może jedynie pokiwać głową i pomyśleć: „No tak, może jednak soundbar i amplituner kina domowego to nie taki zły pomysł. No i nie doprowadzą mnie do rozwodu.”

 

Dlaczego nie możemy mieć świetnych produktów audio i wideo w normalnych cenach?

 

W czasach, gdy ceny high-endowych urządzeń zaczęły rosnąć bez opamiętania, Dan Laufman wraz z zespołem pomagał wielu producentom produkować ich sprzęt. Dan widział słabe punkty tych konstrukcji. Nie wpływały one jednak na zatrzymanie wzrostu cen. Postanowił więc coś z tym zrobić. Jego cel był prosty: dostarczyć prawdziwą jakość w zdrowej cenie, produkować najlepsze urządzenia w racjonalnych cenach. W rezultacie powstała firma Emotiva. Nazwa ta wzięła się z pasji, którą żywią Dan i jego ludzie. Ich emocjonalnego związku z muzyką i filmem. Ich zaangażowania w produkcję najlepszych urządzeń dostępnych dla większej niż kiedykolwiek wcześniej liczby odbiorców. A także z radości jaką czują zmieniając całą branżę audio. Choć przez ostatnie lata firma znacznie urosła, nadal jest wierna podstawowym wartościom. Ekipa Emotivy jest dumna produkując urządzenia na nowo definiujące jakość obrazu i dźwięku oraz wyznaczające nowy poziom cenowej dostępności.

Najlepszy wybór: świetna jakość, doskonała cena.
Pomyśl śmiało. Rozejrzyj się dokoła. Porównaj produkty Emotiva z konkurencją. Jeżeli znajdziesz coś podobnego, będzie kilka razy droższe. Dotyczy to każdego aspektu: jakości obrazu i dźwięku, estetyki obudowy, jakości jej wykończenia. Jeżeli szukasz czegoś w naszej cenie, jesteśmy prawdopodobnie najlepszym wyborem! Emotiva wraz z SoundClubem rozwija sieć dealerów na terenie Polski. Klienci mają więc wybór: mogą kupować przez internet bezpośrednio u nas lub po odsłuchach w salonie u naszych dealerów.

Intensywne badania laboratoryjne, precyzyjne i przemyślane projekty
Dzisiejsze systemy audio są bardzo złożone. Niczym nie przypominają dawnych komponentów. Dźwięk dookólny wymaga kosztownych testów i najnowszego sprzętu. Tylko to pozwala dotrzymywać kroku nowym standardom. Nawet wzmacniacze mocy korzystają dziś z mikroprocesorów zapewniających najwyższą jakość dźwięku i trwałość konstrukcji. Emotiva dużo inwestuje w sprzęt badawczy, nowe projekty i swoich ludzi. Dzięki temu możemy tworzyć najnowocześniejsze urządzenia. Zatrudniamy najlepszych inżynierów w branży. Stworzyliśmy zespół, który potrafi stworzyć system wyróżniający się przemyślanym designem, intuicyjną ergonomią, łatwością obsługi i wyjątkową trwałością.

Jakość, przede wszystkim
Kiedy testujemy nasze urządzenia, nie chodzimy na skróty. Stosujemy w tym celu najlepszy na świecie sprzęt firmy Audio Precision. Napędzamy wszystkie kanały testowanych wzmacniaczy. Nasz XPA-5, na przykład, ma moc 200W dla 8. Oznacza to, że 200W oddaje każdy z kanałów otrzymujących maksymalny sygnał bez przerwy przez cały czas trwania testu. Porównajcie to z testowaniem jednego kanału lub podawaniem w tabelach mocy ‘szczytowej’… Najlepszy projekt jest niczym bez najlepszych komponentów. Stosujemy jedynie części jakości audiofilskiej. Zaś architektura naszych układów zapewnia zachowanie najwyższej wierności odtwarzanej muzyki i obrazów.

Zaprojektowane w USA, produkowane w USA i na całym świecie
Wszystkie nasze urządzenia są projektowane w Tenessee. Produkty flagowe, na przykład XMC-1, oraz wzmacniacze XPA G3, są produkowane na miejscu. Inne powstają u naszych najlepszych partnerów, w Chinach i na całym świecie. Kiedy ostatnio zadzwoniłeś do jakiejś firmy i usłyszałeś przez telefon głos prawdziwego człowieka? Właśnie… Zadzwoń do nas, telefon odbierze realna osoba. Najczęściej entuzjasta taki jak nasi klienci. Zrozumiesz jego odpowiedzi. A serwis telefoniczny to przecież dopiero początek. Napisz do nas maila, odwiedź nas na Facebooku. Natychmiast otrzymasz wyczerpujące odpowiedzi.

Świetna gwarancja, zwrot pieniędzy przez 60 dni
Nasze wsparcie nie kończy się po złożeniu zamówienia. Znamy jakość naszych urządzeń. Możesz je testować w domu przez 60 dni. Jeżeli nie jesteś w 100% zadowolony – zadzwoń a my zrefundujemy koszt ich zakupu. Jeżeli jednak przekroczysz granicę 60 dni – otrzymasz od nas nawet 5-letnią gwarancję [2 lata standardowej + 3 lata bezpłatnego rozszerzenia przy rejestracji]!

Emotiva – produkty

Od procesorów kina domowego do audiofilskich monobloków
Emotiva tworzy wyjątkowe urządzenia do kina domowego oraz systemów stererofonicznych. Pozwalają one poczuć się w domu jak na koncercie. Linia naszych produktów ojest bardzo szeroka. Obejmuje zarówno nowoczesne przedwzmacniacze i procesory kina domowego, jak i racjonalnie wycenione wzmacniacze mocy oraz kolumny a także inne wyjątkowe urządzenia: kolumny, przetworniki, przedwzmacniacze gramofonowe i jedne z najmocniejszych monobloków na świecie.

Doskonałe kino domowe
Urządzenia Emotiva są podstawą kilku najlepszych systemów kina domowego na świecie. Wierne odtwarzanie dzisiejszych filmów, przepełnionych muzyką i efektami specjalnymi, to jeden z kluczowych obszarów naszej działalności. Potężne wzmacniacze, wyrafinowane przedwzmacniacze i wszechstronne procesory pozwalają stworzyć system odpowiedni dla wszystkich potrzeb i budżetów.

Wyjątkowe systemy audio
Nasze audiofilskie korzenie pozwalają tworzyć komponenty, które trafiają do wybitnych systemów stereofonicznych. Na branżowych targach coraz częściej widać, że urządzenia Emotiva zastępują konstrukcje najdroższych marek. Emotiva dostarcza emocje prawdziwej muzyki granej na żywo, z całą jej dynamiką, olbrzymią ilością detali i subtelnością, której szukasz.

All comments