Lista produktów marki Yamaha

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Yamaha RX-V 773

Amplituner do kina domowego, 7.1, używany w pełni sprawny, posiada drobne zarysowania na obudowie.

W zestawie pilot, opakowanie zastępcze.

Cena 1 200,00 zł

Yamaha MusicCast R-N600A

Amplituner sieciowy Yamaha R-N600A

Yamaha R-N600 to sieciowy amplituner stereo, które pozwala cieszyć się muzyką z wielu różnych źródeł analogowych i cyfrowych, włączając serwisy strumieniowe. Umożliwia również wygodne nagłośnienie telewizora oraz podłączenie gramofonu. Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom technicznym oraz eleganckiej obudowie R-N600A gwarantuje wyjątkowe brzmienie i niesamowitą satysfakcję z odsłuchu muzyki.

Cena 3 699,00 zł

Yamaha MusicCast R-N800A

Amplituner stereo Yamaha R-N800A

R-N800A to doskonale wyposażony amplituner sieciowy, który dostarcza niezrównanej przyjemności podczas słuchania muzyki. Urządzenie wykorzystuje zaawansowaną funkcję YPAO™, pozwalającą na stworzenie optymalnych warunków akustycznych w każdym pomieszczeniu. Urządzenie umożliwia odtwarzanie muzyki z rozmaitych źródeł i zapewnia dostęp do rozmaitych internetowych serwisów streamingowych.

Cena 5 099,00 zł

Yamaha RX-A6A


Amplituner kina domowego Yamaha RX-A6A

Model RX-A6A to 9.2-kanałowe urządzenie, w którym klasyczne rzemiosło Yamahy łączy się z najnowocześniejszym wzornictwem. Amplituner ten został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach przez projektantów i inżynierów japońskiego producenta. Dzięki temu będzie nie tylko wspaniale się prezentował, ale też zapewniał wysokiej jakości obraz i dźwięk w Twoim systemie rozrywki domowej.

Cena 13 999,00 zł

Yamaha RX-A4A

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8 999 zł

Yamaha RX-A4A - amplituner MusicCast

A4A dostarcza realistyczny dźwięk i obraz, który przenosi cię z domu wprost do twojego ulubionego filmu. Niezależnie od tego czy oglądasz, słuchasz lub grasz, całkowicie zanurzysz się w spektaklu.


Cena 8 999,00 zł

Yamaha RX-V6A

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 4 199 zł

7-kanałowy amplituner kina domowego Yamaha MusicCast RX-V6A to prawdziwe centrum Twojej domowej rozrywki - kilka złączy HDMI obsługujących 8K, odtwarzanie najnowszego standardu obrazu HDR10+, specjalne funkcje dedykowane gamingowi oraz program dźwiękowy Dolby Atmos z funkcją wirtualizacji wysokości to tylko niektóre najważniejsze cechy tego wszechstronnego urządzenia. Dodatkowo RX-V6A wyposażono w całkowicie nową konstrukcję wzmacniacza i oczywiście w autorski system multiroom MusicCast.

Cena 3 099,00 zł

YAMAHA Music Cast WXC-50...

Dzięki Yamaha MusicCast WXC-50 Twój tradycyjny sprzęt stereo lub amplituner kina domowego zyska pełny dostęp do funkcji sieciowych oraz wyjątkowego systemu bezprzewodowej muzyki (multi-room) Yamaha MusicCast.

Cena 1 999,00 zł