Kabel sieciowy MELCO C1-D20 SFP+

4 199,00 zł
Brutto

Kabel sieciowy MELCO C1-D20 SFP+ Direct Attach

Ilość

Kabel C1-D20 SFP+ Direct Attach Cable został zaprojektowany tak, by omijać najczęściej występujące ograniczenia w transmisji danych i w pełni wykorzystywać potencjał łączności sieciowej SFP. Melco oferuje teraz kompletne, autorskie rozwiązanie dla złączy, przewodów i urządzeń - traktuje cały element łączności sieciowej jako krytyczny punkt w torze audio. 
Kabel C1-D20 SFP+ Direct Attach Cable całkowicie skreśla potrzebę stosowania zwykłego interfejsu PHY, niezbędnego w przypadku złączy RJ45 i długodystansowych połączeń SFP Copper. Dzięki temu, do urządzenia Melco, które jest kompatybilne z SFP mamy bezpośredni dostęp, co przekłada się na zmniejszenie liczby błędów, pozwala na mniejszą ilość utraconych danych i ogólną poprawę jakości sygnału. Rezultaty są oszałamiające, nieosiągalne w przypadku każdego innego połączenia. 

CECHY PRODUKTU:

 • Może być wykorzystywany z większością sprzętu audio wyposażonego w porty SFP (np. Melco N1 i N5, Melco S10 i S100, Aurender, HiFi Rose, Linn Klimax DSM, Maiko Audio SGM Extreme/Extreme switch, SFORZATO DSP-Columbia, DSP-CORVUS, DST-Lepus, Lumin)
 • Elastyczny ekran z siatki, który pokrywa oplot z PVC, zapewnia giętkość i łatwe poprowadzenie przewodu w systemie - jest jednocześnie odporny na zakłócenia zewnętrzne
 • Kabel o długości 2m, zaprojektowany z myślą o wymaganiach związanych z przesyłaniem cyfrowego dźwięku, gdzie stabilność i minimalizacja błędów są ważniejsze niż prędkość transmisji

SPECYFIKACJA:

 • Struktura kabla:
  Dwie skręcone pary - posrebrzane AWG24 OFC
  Podwójne ekranowanie eliminuje wpływy zewnętrzne oraz przesłuchy wewnętrzne
 • Charakterystyka impedancji:
  100 Ω
 • Długość kabla:
  2m
 • Waga:
  około 140g
 • Wymiary opakowania:
  24,5 x 24,5 x 6,5 cm

Opis

Długość
2 m

Specyficzne kody

Komentarze

Napisz swoją opinię

Kabel sieciowy MELCO C1-D20 SFP+

Kabel sieciowy MELCO C1-D20 SFP+ Direct Attach

Napisz swoją opinię