search

Chord Rumour 4 Kabel głośnikowy

999,00 zł
Brutto

Kabel długości 2 x 2,5m;

Konfekcja 2 x 2 banany.

Ilość

ZAPEWNIENIE EKSTREMALNIE WYSOKIEGO STANDARDU PRODUKCJI

Kable głośnikowe Chord

Od momentu swojego powstania w Chordzie przykładano dużą wagę do tego, aby proces produkcji i konfekcjonowania kabli był konsekwentnie kontrolowany i utrzymany na najwyższym poziomie. Jest to niemal obsesyjne przestrzeganie reguł, dzięki którym Chord jest znany na całym świecie. Każdy pracownik, niezależnie od swojej pozycji w firmie, spędza jakiś czas w dziale produkcyjnym po to, by zrozumieć jak dużo pracy i wysiłku jest włożonych w produkcję kabli Chord. Jesteśmy szczerze dumni z wszystkich konsekwentnie realizowanych metod produkcyjnych. Każdy kabel przed opuszczeniem fabryki przechodzi rygorystyczne testy końcowe, dlatego uszkodzenia przewodów podczas testów ujawniają się ekstremalnie rzadko. Każdy pracownik, zanim stanie się częścią załogi Chord, jest wcześniej przeszkolony.

Chord Rumour 4

Chord Rumour był pierwszym kablem głośnikowym wymyślonym przez Chorda. Na początku obawialiśmy się rezultatów połączenia przewodnika posrebrzanego i Teflonu. Podczas eksperymentów zauważyliśmy, że skręcenie dwóch przewodników razem powoduje znaczne polepszenie dźwięku. Wiele pracy włożono w ustalenie ilości skręceń potrzebnych do otrzymania optymalnego dźwięku.

kabel chord rumour 4


Rumour to kabel złożony z dziewiętnastu żył z posrebrzanej beztlenowej miedzi, otoczony Teflonem. Wszystko otoczone jest z kolei silikonową powłoką zewnętrzną, dzięki czemu kabel jest wyjątkowo elastyczny. Silikon posiada również wspaniałe właściwości tłumiące drgania. Kombinacja posrebrzanych przewodników i teflonowego dielektryka czyni Rumour naturalnie i czysto brzmiącym kablem głośnikowym. Jest on w stanie przenieść szerokie pasmo przenoszenia i wielu użytkowników jest pozytywnie zaskoczonych głębią basu, jaką kabel wnosi do systemu.Specyficzne kody

Nowy produkt

Komentarze

Napisz swoją opinię

Chord Rumour 4 Kabel głośnikowy

Kabel długości 2 x 2,5m;

Konfekcja 2 x 2 banany.

Napisz swoją opinię