• Obniżka

CHORD RUMOUR INSTAL 2 x 2,5 m Kabel GŁośnikowy

572,00 zł
469,00 zł Zniżka 103,00 zł
Brutto

Cena dotyczy gotowych przewodów z końcówkami bananowymi o długości 2 x 2,5 m.

Ilość

Dwa zestawy posrebrzanych przewodów są izolowane za pomocą PTFE. Przewody mają postać skrętki – to na tyle udana cecha konstrukcyjna, że zastosowaliśmy ją we wszystkich pozostałych kablach głośnikowych. Przewody izolowane za pomocą PTFE są chronione płaszczem zewnętrznym, tłumiący również drgania. Kabel Rumour firmy Chord jest pierwszym kablem głośnikowym Chord, w którym stosuje się połączenie posrebrzanych przewodów z izolacją z PTFE.

Przewody: 19-żyłowy kabel 2 x 16 AWG z posrebrzanej miedzi beztlenowej
Konfiguracja: konfigurowane parami skrętki
Izolacja przewodu: PTFE (politetrafluoroetylen). Wierzymy, że stosując przewody posrebrzane, chcąc uzyskać możliwie neutralną charakterystykę dźwięku, należy użyć izolacji PTFE. Przewód biały z czerwonym paskiem jest przewodem dodatnim, biały ujemnym.
Średnica: 2 x 2 mm
Kolor: biały


Zastosowanie

Rumour jest pierwszym kablem głośnikowym Chord, w którym zastosowano przewody posrebrzane w połączeniu z izolacją z PTFE. Jest to również pierwszy kabel głośnikowy wykonany jako para, skręconych ze sobą przewodów. Eksperymentowaliśmy z kilkoma układami geometrycznymi kabla, zanim zdecydowaliśmy się na tę konfigurację. Od tego czasu zaczęliśmy go stosować we wszystkich innych kablach.

Kabel ten jest niezwykle kompatybilny, może być stosowany prawie z każdym wzmacniaczem i głośnikami, od systemów mini aż do dużych głośników podłogowych. Dźwięk systemu audio, w którym zastosowano kabel głośnikowy Rumour będzie miał doskonałą jakość w całym zakresie częstotliwości, znakomitą dynamikę i neutralną charakterystykę. To kabel o wymiarach 2 x 2 mm, będzie więc idealnym wyborem tam, gdzie chcemy użyć prawie niewidocznego kabla.

 

Materiał przewodnika:
Miedź posrebrzana

Dostępny kabel z własną konfekcją z bananami pozłacanymi.

                                                                                                                                                                                                             

Specyficzne kody

Nowy produkt

Komentarze

Napisz swoją opinię

CHORD RUMOUR INSTAL 2 x 2,5 m Kabel GŁośnikowy

Cena dotyczy gotowych przewodów z końcówkami bananowymi o długości 2 x 2,5 m.

Napisz swoją opinię